۲۴ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۲
کد خبرنگار: 2843
کد خبر: 83519812
۰ نفر

برچسب‌ها

گردشگران راه ابریشم وارد فارس شدند

شیراز-ایرنا-سی‌امین قطار گردشگری با عنوان راه ابریشم با ۸۶ سرنشین خارجی چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ وارد استان فارس شد.

سرپرست اداره کل راه آهن فارس، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: سی‌امین قطار گردشگری تحت عنوان راه ابریشم(جنوب-شمال) با ۴۰ گردشگر خارجی و ۴۶ خدمه  سه‌شنبه  ۲۳ مهر ۹۸ سوار بر قطار از تهران به مقصد استان فارس به عنوان اولین مقصد گردشگری خود حرکت کردند و صبح روز بعد ساعت ۸ و ۵۵ دقیقه وارد استان فارس شدند.

مهرداد انصاری افزود: این قطار وارد ایستگاه سعادت شهر استان فارس شده و گردشگران آن در حال حاضر در حال بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی پاسارگاد و تخت جمشید هستند و سپس به شیراز سفر خواهند کرد.

وی ادامه داد: گردشگران خارجی این تور پس از بازدید از اماکن تاریخی، فرهنگی و گردشگری شیراز، ساعت ۲۰ و ۲۰ دقیقه چهارشنبه شیراز را به مقصد اصفهان ترک می کنند و پس از بازدید از اماکن تاریخی،فرهنگی و گردشگری استان های اصفهان، کرمان، یزد و مشهد ۲۹ مهرماه به سفر خود پایان خواهند داد.

وی اضافه کرد: گردشگران این قطار را افرادی از کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا، فرانسه، مجارستان، لهستان، نیوزیلند، چین و روسیه تشکیل می دهند و ۴۶ نفر خدمه نیز از کشورهای روسیه، مجارستان و ترکمنستان  این گردشگران را همراهی می کنند.

۹۸۷۳ /۱۸۷۶ 

اخبار مرتبط