سرپرست تیم کشتی نام‌آوران اترک: حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم

تهران - ایرنا - سرپرست تیم کشتی آزاد نام‌آوران اترک خراسان شمالی گفت: هر چند این تیم برای لیگ برتر دیر بسته شد اما برای هیچ تیمی حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم.

تیم کشتی آزاد نام‌آوران اترک خراسان شمالی خیلی دیر بسته شد و در قرعه‌کشی لیگ برتر کشتی با بازار بزرگ ایران و آسانسور و پله برقی بهران (پاس تهران) در گروه نخست هم‌گروه است. در گروه دوم نیز تیم‌های رعد ستارگان ساری،  نیروی زمینی ارتش لرستان،  دانشگاه آزاد اسلامی و «تا ثبت جهانی توس» حضور دارند.

«مهدی سبزعلی» روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این تیم با حمایت‌ «محمدعلی شجاعی» استاندار خراسان شمالی وارد لیگ شد. فعالیت در ورزش در سطح استان بسیار می‌تواند کمک حال جوانان این منطقه باشد و برهمین اساس تیم کشتی این استان راه‌اندازی شد.

وی در پاسخ به این سوال که قول کسب چه عنوانی را به مسوولین استانی داده‌ است گفت: قولی ندادیم. مسوولین استان کاملا ورزشی هستند و شرایط ورزش را درک می‌کنند. استاندار خراسان شمالی خود، سال‌ها رییس فدراسیون بوده‌ و به خوبی می‌دانند شرایط در روز مسابقه می‌تواند خلاف پیش‌بینی‌ها رقم بخورد. برای هیچ تیمی حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم. یارگیری را دیر شروع کردیم برای همین قهرمانی برایمان سخت است ولی سعی‌می‌کنیم از گروه‌مان بالا بیاییم.

سرپرست تیم نام‌آوران اترک با اشاره به اینکه قرار است ۲ کشتی‌گیر خارجی جذب کنند، اظهار داشت: برای تقویت تیم،  تصمیم داریم ۲ کشتی‌گیر خوب خارجی جذب کنیم. با توجه به اینکه هفته اول لیگ استراحت داریم در حال حاضر با چند کشتی‌گیر عنوان‌دار جهان و المپیک مذاکره می‌کنیم تا بهترین‌ انتخاب را داشته باشیم.  

سبزعلی در پایان درباره زمان محدود لیگ برتر کشتی گفت: ما هم از این موضوع گلایه داریم. زمان برگزاری لیگ خیلی محدود است ولی با توجه به اینکه سال المپیک است و منافع ملی برای همه در الویت است با این موضوع کنار آمده‌ایم.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =