سفره مهربانی برای دانش‌آموزان سیل‌زده گنبدکاووس

گنبدکاووس - ایرنا - دانش‌آموزان دبستان غیردولتی دخترانه محمدی شهر گنبدکاووس درشرق استان گلستان در اقدامی خلاقانه و محبت‌آمیز، برای دانش‌آموزان یکی از مدارس سیل‌زده این شهرستان سفره مهربانی پهن کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دراین مراسم که روز چهارشنبه در دبستان دخترانه محمدی گنبدکاووس و به مناسبت ۲۴ مهر روز جهانی غذا برگزار شد، دانش‌آموزان این آموزشگاه با طبخ یا تهیه غذاهای سالم، همنوعان دانش‌آموز خود را از مدرسه "شهید تندگویان" محله اسلام‌آباد از محلات حاشیه‌نشین این شهر که اوایل امسال دچار حادثه سیل شدند، به مهمانی دعوت کردند.

دانش آموزان مهربان این واحد آموزشی که والدین‌شان نیز حضور داشتند، علاوه بر پهن کردن سفره مهربانی، بخشی از غذاهای جشن دوستی خود را هم در ظرف‌هایی ریخته و به دانش‌آموزان مدرسه شهید تندگویان اهدا کردند.

همچنین در این مراسم از سوی مدیریت و انجمن اولیا و مربیان مدرسه دخترانه محمدی گنبدکاووس، هدایایی تهیه و به رسم یادبود به هر یک از دانش‌آموزان مدرسه شهید تندگویان این شهرستان اهدا کردند.

نواختن نمادین و متمرکز زنگ هفته پیوند اولیا و مربیان (۲۴ تا ۳۰ مهر) و تجلیل از اعضای انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه غیردولتی محمدی گنبدکاووس که هفت سال پیاپی موفق به کسب انجمن برتر کشوری شدند، از دیگر برنامه‌های جشن سفره مهربانی این واحد آموزشی بود.

به گزارش ایرنا، در مراسم سفره مهربانی دانش آموزان دبستان دخترانه محمدی گنبدکاووس، معاون آموزش ابتدایی و کارشناسان مسوول انجمن اولیا و مربیان و نیز سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان حضور داشتند.

آموزش و پرورش شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس که دومین شهرستان استان گلستان است، افزون بر ۸۰ هزار دانش آموز از مقطع پیش دبستانی تا متوسطه دوره دوم دارد.

۱۸۶۰/۳۰۳۹/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =