مسئولان عقیدتی ارتش با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند

شهرری- ایرنا- مسئولان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) همزمان با ۲۴ مهرماه سالروز تاسیس این نهاد با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان‌های والای ایشان تجدید میثاق کردند.

به گزارش ایرنا، امیر دریادار«حبیب الله سیاری» معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام «عباس محمدحسنی» نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش به همراه جمعی از فرماندهان، مسئولان و کارکنان این نهاد همزمان با ۲۴ مهرماه سالروز تاسیس این نهاد انقلابی با حضور پرشور خود در حرم مطهر امام خمینی(ره) یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند.

فرماندهان و کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این مراسم معنوی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز به مناسبت ۲۴ مهرماه سالروز تاسیس این نهاد توفیق زیارت حرم مطهر امام خمینی(ره) را داشتیم و بر پیمان‌های خود با این امام قدسی تاکید کردیم.

حجت الاسلام محمد حسنی گفت: سالروز ارتش جمهوری اسلامی با هدف تشکیل ارتشی دین محور و قوی با نظر امام خمینی (ره) نامگذاری شد و همچنان بر این آرمان‌ها پایبند هستیم.

وی ادامه داد: امروز از یک ارتش باصلابت و محکم برخورداریم و با وجود تمامی کاستی‌ها در پیشگاه آرمان‌های امام خمینی(ره) دارای جایگاه مناسبی است.

محمد حسنی اجرای بیانیه گام دوم رهبری را یکی از راهبردهای ارتش بیان کرد و گفت: سعی می‌کنیم در حوزه فرهنگی این بیانیه به خوبی عمل کنیم تا منویات رهبری نهادینه شود.

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران ۲۴ مهرماه سال ۵۸ به فرمان حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در ارتش تشکیل شد.

۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =