اخراج محترمانه خبرنگاران از نشست اداره تعاون یزد !

یزد- ایرنا- اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، خبرنگارانی را که به یک نشست در محل این اداره دعوت کرده بود محترمانه از سالن جلسه، بیرون کرد و سپس از آنها عذرخواهی نمود.

نشست شورای هماهنگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان یزد صبح امروز /چهارشنبه/ با حضور مدیرکل دفتر امور استان‌های وزارت متبوع برگزار شد و خبرنگاران با وجود دعوت قبلی و حضور در سالن نشست، اجازه نیافتند در ادامه این جلسه حضور داشته باشند.

این جلسه قرار بود ساعت هشت صبح برپا شود که با حدود یک ساعت تاخیر، در حدود ساعت ۹ آغاز شد و پس از معرفی اعضای شورا و مختصری توضیح در مورد دستگاه مربوطه خود، از خبرنگاران حاضر خواستند جلسه را ترک کنند. 

قبل از ترک این نشست توسط خبرنگاران، معاونان اداره کل تعاون ،رفاه و امور اجتماعی استان جلسه را ترک کردند که موجب تعجب حاضرین و خبرنگاران شد و پس از آن محترمانه از خبرنگاران خواستند که خارج شوند.

شنیده شده آقای دلبری خواسته تا این نشست فقط با حضور ادارات متبوع وزارت تعاون ، کار و رفاه امور اجتماعی استان مانند صندوق کار آفرینی امید، صندوق بیمه تامین اجتماعی روستاییان و عشایر ، تامین اجتماعی ، بهزیستی و چند تن دیگر از اعضا به صورت خصوصی برگزار شود.

هر چند پس از خروج از نشست، یکی از مسوولان این اداره در تماس با خبرنگاران از آنها دلجویی کرد اما این امر موجب رنجش خاطر اصحاب رسانه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =