نظام اسلامی سالم‌ترین حاکمیت در طول تاریخ ایران است

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نظام اسلامی با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری سالم‌ترین و پاک‌ترین حاکمیت در طول تاریخ ایران است.

به گزارش ایرنا، آیت الله «قربان‌علی دری نجف آبادی» روز چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در محل بیت نماینده ولی فقیه در این استان، افزود: مسئولان و مدیران نظام اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته با برخورداری از انگیزه‌های معنوی و الهی در راستای اعتلای انقلاب و کشور گام برداشته‌اند و مردم باید قدردان زحمات آنان باشند.

وی ادامه داد: بسیاری از تجمعات کارگری که در نقاط مختلف کشور و به خصوص استان مرکزی ایجاد و باعث سوء استفاده دشمنان نظام اسلامی شد، با رافت و گذشت مسئولان کوچکترین مشکلاتی برای کارگران ایجاد نشد، در صورتی که دیگر نقاط جهان چنین برخوردی را  بر هم زدن نظم اجتماعی تلقی کرده  و بدترین مجازات‌ها در انتظار این افراد است.  

امام جمعه اراک در خصوص بازداشت «روح‌الله زم» سرشبکه کانال تلگرامی آمد نیوز نیز گفت: سپاه پاسداران با این اقدام هوشمندانه یک‌بار دیگر اقتدار و صلابت ایران اسلامی را در جامعه جهانی به منصه ظهور گذاشت.

آیت الله دری نجف آبادی اظهار داشت: مردم و به خصوص جوانان باید نسبت به توطئه‌های رسانه‌ای دشمنان نظام اسلامی هوشیار باشند و با پشتیبانی از ولایت فقیه، قانون اساسی و نیروهای مسلح نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کنند.

وی اضافه کرد: دستگاه‌های مختلف اجرایی، دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش باید هدایت فکری و اعتقادی جوانان ایران اسلامی را در اختیار گرفته و اجازه نفوذ دشمنان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را ندهند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در ادامه سخنان خود آیین پیاده روی اربعین حسینی را سرمایه نرم نظام اسلامی و تشیع عنوان کرد و گفت: این آیین معنوی نمادی برای جهان اسلام است که پیام وحدت، همگرایی و آزادی خواهی را در خود دارد و این مهم دشمنان را به شدت به هراس می اندازد.

آیت الله دری نجف آبادی ادامه داد: اجتماع عظیمی که از مسلمانان در ایام اربعین حسینی در عراق تشکیل می شود در هیچ کجای جهان در طول تاریخ سابقه نداشته است و هر ساله شماری از اقلیت های مذهبی نیز متقاضی شرکت در این آیین بوده اند که این مهم عظمت فرهنگ عاشورایی را می رساند.

وی در بخش دیگری از سخنانش، ایران را نماد امنیت و اقتدار در جهان دانست و گفت: فرق مختلف مذهبی با برخورداری از بیشترین ضریب امنیتی در ایران به بهترین شکل در کنار یکدیگر زندگی می کنند و مردم باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: ایران اسلامی نیازمند مدیران دلسوز و شایسته ای است که بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن ظرفیت‌های بالقوه را بارور کند و گامی اساسی در راستای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال بردارند.

آیت الله دری نجف آبادی اضافه کرد: منابع ملی و بیت المال مسلمین باید در راستای تولید، اشتغال، ارتقای بهره وری و تولید ناخالص ملی هزینه شود و دستگاه های نظارتی نیز با گسترش دامنه نظارتی و رصد خود باید از هدر رفت اموال مسلمین جلوگیری کنند و با متخلفان با جدیت برخورد نمایند.

وی ادامه داد: مسئولیت در جامعه ایران اسلامی موهبتی است که نصیب هر کسی نمی شود بنابراین کسانی که در جامعه بر سکان خدمت می نشینند باید قدر موقعیتشان را بدانند و بهترین اثر و بهره وری را داشته باشند.

درس اخلاق مدیران استان مرکزی هر دو هفته یکبار روز های چهارشنبه در محل بیت نماینده ولی فقیه در این استان برگزار می شود.

۳۰۱۷/۶۰۱۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =