۲۴ مهر ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۲
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 83519273
۲ نفر

برچسب‌ها

قهرمانی در مسابقات کشوری مینی‌گلف نتیجه کار تیمی بود

تبریز - ایرنا - قهرمان مسابقات مینی‌گلف کشور با ابراز خوشحالی از کسب مقام نخست مسابقات قهرمان کشوریاین رشته ورزشی، گفت: با کار تیمی توانستیم به این موفقیت دست یابیم.

امیر حسین عزیزی شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران، بضمن تشکر از مسئولان برگزاری مسابقات قهرمان کشوری مینی گلف تبریز، افزود: سطح این مسابقات نسبت به دوره های قبل بالا بود و حتی در این مسابقات با رقیبان قوی تری به رقابت پرداختیم. 

قهرمان مسابقات قهرمان کشوری مینی گلف خاطرنشان کرد: در مدت ۱۲ سالی که در رشته ورزشی گلف و مینی گلف فعالیت داشته ام، سعی کردم برای قهرمانی بجنگم که امروز به حول قوه الهی توانستم هم قهرمان این مسابقات باشم و هم در نتایج تیمی مقام اول مسابقات را کسب کنیم.

عزیزی در خصوص اینکه نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد، اضافه کرد: در رشته مینی گلف برای اولین بار خواهد بود که به این اردو دعوت می شوم و تمام تلاش خودم را انجام خواهد داد تا با تثبیت در تیم ملی بتوانم برای کشور و استان عزیزم آذربایجان مدال کسب کنم.

فاطمه جمشیدی قهرمان مسابقات مینی گلف کشوری 

فاطمه جمشیدی، دیگر  قهرمان این دور از مسابقات کشوری مینی گلف در تبریز در بخش بانوان عنوان کرد: ۴ سال در رشته بهکاپ و ۴ سال بطور مداوم در رشته مینی گلف فعالیت دارم و در این مسابقات به عنوان بازیکن تیم آذربایجان شرقی الف وارد مسابقات شدم.

جمشیدی اظهار کرد: به کمک هم تیمی هایم توانستیم با کسب بهترین امتیاز مقام قهرمانی مسابقات در بخش بانوان را بدست آوریم.

وی افزود: به رغم اینکه در مسابقات دو سال قبل که در تبریز برگزار شد و مقام چهارم را کسب کردم، مسئولین قول حضور در تیم ملی را به ما دادند، تا به حال این وعده محقق نشده است، با پایان این دور از رقابت ها که مقام نخست را کسب کردم به احتمال زیاد این بار حضورم قطعی خواهد بود و سعی دارم با افزایش تمرینات، خودم را برای حضور در رقابت های آسیایی و بین المللی آماده خواهم کرد.

گفتنی است، مسابقات قهرمان کشوری مینی گلف با حضور ۱۷ تیم از ۱۶ استان آذربایجان غربی، تهران، لرستان، مازندران، گیلان، لرستان، همدان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، سمنان، کرمان، قم، اردبیل، مرکزی و ۲ تیم از استان آذربایجان شرقی، در رده سنی آزاد در ۲ بخش آقایان و بانوان از نوزدهم تا بیست و سوم مهر ماه در پارک ائل گولی تبریز برگزار شد که با قهرمانی تیم آذربایجان شرقی الف در هر ۲ بخش پایان یافت.

۹۸۵۳/۵۱۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =