«توخته» دست به توپ شد

ارومیه - ایرنا - سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: «امیرحسین توخته» سرعتی‌زن ملی‌پوش این تیم با رفع مصدومیت، تمرینات توپی خود را به همراه سایر هم‌تیمی‌های خود آغاز کرد.

قهرمان بیرامی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کادر پزشکی و بدنسازی تیم تمام تلاش لازم برای رفع مصدومیت کامل توخته جهت کسب آمادگی هر چه بیشتر این بازیکن در رقابت‌های لیگ برتر کشور به خوبی انجام داده است.

وی بیان کرد: این بازیکن پس از روند درمانی که به صورت تخصصی و برنامه‌ریزی به انجام رسید، توانست بهبودی خود را کسب و از روز گذشته تمرینات توپی خود را زیر نظر سرمربی و کادر فنی این تیم آغاز کند.

وی ادامه داد: مدیریت باشگاه تمامی امکانات پزشکی و توان‌بخشی لازم را در اختیار کادر درمانی قرار داد.

اوایل شهریور سال جاری در جریان مسابقات والیبال نوجوانان ۲۰۱۹ جهان در تونس،  امیرحسین توخته بازیکن سرعتی‌زن ملی‌پوش ارومیه‌ای تیم ملی ایران در همان ابتدای بازی مقابل تیم ملی ایتالیا دچار پیچیدگی از ناحیه مچ پای دچار آسیب دیدگی شدید شد و ادامه این رقابت‌ها از دست داد.

امیرحسین توخته سرعتی زن ملی‌پوش فصل گذشته کاله آمل درپی تعامل و توافق انجام گرفته بین ۲ باشگاه، در سال جاری به تیم شهرداری ارومیه پیوست.

تیم والیبال شهرداری ارومیه برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده و طی ماه گذشته  «محمدرضا حضرت‌پور» لیبرو تیم ملی و «شهرام محمودی» بازیکن پست قطر پاسور (پشت خط زن) تیم ملی و والیبالیست فصل گذشته تیم «خاتم اردکان» را با عقد قراردادی یک ساله به خدمت گرفته است.

پیش از این نیز عقد قرارداد با سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی و فرهاد سال‌افزون، سه بازیکن لژیونر تیم ملی و فرهاد پیروت‌پور پشت خط‌زن فصل گذشته این تیم به نتیجه رسیده است.
امسال با جذب «مصطفی کارخانه» به عنوان سرمربی، امیدواریم تیم آماده‌ای راهی لیگ برتر شده و ناکامی‌های چند سال گذشته این تیم جبران شود.

۷۱۵۶/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =