سرمربی فجرسپاسی: برای مبارزه با استقلال آماده هستیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: فجرسپاسی برای مبارزه با اسقلال آماده است و مطمئن باشید بهترین نمایش را به اجرا خواهد گذاشت و هرگز به دنبال ضد فوتبال نیستیم.

«داود مهابادی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره دیدار تیمش برابر استقلال در یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: در روزهای اخیر تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته‌ و بروی نقاط ضعف و قدرت استقلال کار کرده‌ایم.

وی افزود: استقلال پرافتخارترین تیم ایران در قاره آسیاست و به طور حتم رویارویی با این تیم کار چندان راحتی نخواهد بود.

سرمربی فجرسپاسی شیراز خاطرنشان کرد: استقلال به خوبی می‌داند بازی با فجرسپاسی برایش چقدر اهمیت دارد و با تمام قوا در زمین حاضر خواهد شد تا به پیروزی برسد.

مهابادی تصریح کرد: به دنبال شگفتی در جام حذفی نیستیم هر تیمی که در جدال با استقلال نمایش بهتری را به اجرا بگذارد به پیروزی رسیده و به مرحله بعدی صعود می‌کند.

وی تاکید کرد: فجرسپاسی برای مبارزه با اسقلال آماده است و مطمئن باشید بهترین نمایش را به اجرا خواهد گذاشت و هرگز به دنبال ضد فوتبال نیستیم.

سرمربی فجرسپاسی شیراز در پایان گفت: تاکنون در لیگ آزادگان نتایج خوبی گرفته‌ایم و می‌کوشیم این روند را تا پایان مسابقات ادامه داده و در نهایت بتوانیم پس از چند سال به لیگ برتر بازگردیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =