مهلت ارسال آثار به مسابقه «داستان کوتاه برای اقتباس» تمدید شد

تهران- ایرنا- مهلت ارسال آثار برای شرکت در «مسابقه داستان کوتاه برای اقتباس» با توجه به استقبال علاقمندان تا پایان شنبه ۲۷ مهرماه تمدید شد.

به گزارش روز سه شنبه بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، به منظور رشد کمی و کیفی فیلم‌های اقتباسی و تشویق و ترغیب جوانان به بهره‌برداری از ظرفیت‌های تصویری ادبیات خلاقه با هدف تهیه و تولید فیلم اقتباسی و هم‌زمان با «سی ‌و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران»، مسابقه‌ای با عنوان «داستان‌های کوتاه برای اقتباس» برگزار می‌شود.

مضامین معطوف به «اهمیت خانواده و سبک زندگی» و «امید و نشاط اجتماعی» و «عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد» و «خودباوری، اراده و قدرت ملی» و «افزایش سرمایه اجتماعی» در اولویت قرار دارد.

حقوق تصویری داستان‌های برگزیده و منتخب جهت تولید فیلم کوتاه در اختیار معاونت تولید انجمن سینمای جوانان ایران قرار خواهد گرفت.

داستان‌های کوتاه منتخب با همکاری بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و انجمن سینمای جوان ایران؛ جهت عرضه به دفاتر سینمای جوانان در سراسر کشور چاپ و منتشر خواهند شد.

شرایط اثر و نحوۀ ارسال

–  کلیه اهالی قلم و نویسندگان سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به نشانی مسابقه  داستان کوتاه برای اقتباس  ثبت‌نام و از طریق فرم مربوطه نسبت به ارسال اثر اقدام کنند.

– هر شرکت‌کننده فقط می‌تواند یک اثر برای شرکت در این مسابقه ارسال کند.

– آثار ارسالی باید حداکثر ۳۰۰۰ کلمه و در قالب فایل word ارسال شوند.

– ارسال آثاری که قبلا منتشر شده‌اند بلامانع است.

-عدم اقتباس آثار ارسالی پیش از گاه‌شمار آیین‌نامه.

گاه‌شمار جشنواره و مهلت ارسال اثر

تاریخ شروع ثبت نام در سایت: ۱۰ شهریورماه ۹۸

پایان مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار: ۲۷ مهرماه ۹۸

برگزاری آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان: هم‌زمان با سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در روز کتاب و سینما.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =