اعضای تیم فوتبال ساحلی نفری ۲۰۰ دلار پاداش گرفتند

تهران- ایرنا- اعضای تیم فوتبال ساحلی ایران با کسب سه پیروزی پیاپی در بازی‌های ساحلی جهان در قطر و صعود به مرحله نیمه نهایی، این بار نفری ۲۰۰ دلار پاداش گرفتند؛ این پاداش برای انگیزه به تیم پرداخت شده است.

بازی‌های ساحلی قطر از ۲۰ مهرماه امسال با حضور یک هزار و ۲۴۰ ورزشکار زن و مرد از ۹۷ کشور جهان در ۱۴ رشته آغاز شده است و تیم فوتبال ساحلی ایران که در ۲ دیدار نخست برابر اوکراین و سنگال به پیروزی رسیده است، نفری یکصد دلار از «پیمان فخری» سرپرست کاروان پاداش گرفتند.

اما تیم ملی فوتبال ساحلی ایران روز گذشته و در سومین دیدار با شکست پنج بر چهار پاراگوئه به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های بازی‌های ساحلی جهان صعود کرد.

ملی پوشان ساحلی ایران در مرحله نیمه نهایی امروز- سه شنبه به مصاف روسیه می‌روند.

همچنین ملی‌پوشان در صورت کسب مدال، پاداش خود را براساس مصوبه هیات اجرایی دریافت می‌کنند.  

تیم فوتبال ایران که در گروه سوم با تیم‌های اوکراین، سنگال و پاراگوئه همگروه است.

سید پیمان حسینی، حمید بهزادپور، امیرحسین اکبری‌فر، حسن عبداللهی، مصطفی کیانی، محمد مرادی، محمد علی مختاری، محمد شیرمحمدی، مسلم مسیگر، محمد احمدزاده، سعید پیرامون، محمد معصومی‌زاده هم ترکیب تیم ایران در این رویداد را تشکیل می‌دهند.

در این رقابت‌ها ۱۶ تیم در چهار گروه در ساحل «کاتارا» به مصاف هم می‌روند که در گروه نخست تیم‌های مراکش، امارات، سوئیس و برزیل هم‌گروه هستند و جزیره سولومون، مکزیک، اسپانیا و ایتالیا در گروه دوم و السالوادور، اروگوئه، ژاپن و روسیه در گروه چهارم قرار دارند.

تاکنون «فاطمه صادقی» در کاراته برای ایران یک نقره کسب کرده است.

کاروان ورزشی ایران با ۱۷ ورزشکار در مجموع با کسب ۱۷ سهمیه در رشته‌های، فوتبال ساحلی ۱۲ سهمیه، کاراته ۲ سهمیه (یک زن و یک مرد)، سنگ‌نوردی ۲ سهمیه (یک زن و مرد) و کشتی یک سهمیه به این رویداد اعزام شده است.  

این رویداد ۲۴ مهرماه به کار خود پایان می‌دهد.

پیش از این قرار بود این بازی‌ها در شهر «سن دیه‌گو» آمریکا برگزار شود که به دلیل ناتوانی در میزبانی انصراف داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =