فرهنگسرای ورزشی طوبی در تبریز به بهره‌برداری رسید

تبریز - ایرنا - فرهنگسرای ورزشی طوبی به منظور اجرای برنامه‌های ورزشی، فرهنگی و هنری در شهرک امام خمینی(ره) تبریز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز روز سه شنبه در مراسم بهره برداری از این فرهنگسرا گفت: این فرهنگسرا دارای سالن ورزشی، محوطه بیرونی و بخش‌های مختلف آموزشی و اداری بوده و با تلاش همکاران این سازمان، سامان‌دهی و در دسترس شهروندان این شهرک قرار گرفته‌ است.

حجت‌الاسلام‌ حسین قدوسی، با اشاره به محدودیت فضای فرهنگی در سطح این شهر، افزود: این فرهنگسرا می‌تواند در تقویت آموزش‌های شهروندی، غنی‌سازی اوقات فراغت و توسعه ورزش همگانی نقش موثری ایفا کند.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با بیان اینکه مشارکت و همراهی شهروندان موجب اجرای برنامه‌های پربار و ماندگار می شود، از شهروندان به ویژه ساکنان شهرک امام خمینی(ره) خواست در برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی این فرهنگسرا حضور فعالی داشته باشند.

حجت‌الاسلام‌ قدوسی، ادامه داد: اجرای همزمان برنامه‌های ورزشی و فرهنگی از امتیازهای خاص فرهنگسرای طوبی بوده و تلاش می شود با همکاری سایر بخش‌های مدیریتی، امکانات و فضای کلی این فرهنگسرا با شرایط مطلوب‌تر در دسترس شهروندان قرار گیرد.

فرهنگسرای ورزشی طوبی در ۲۰ عنوان ورزشی، فرهنگی و هنری به صورت رایگان از بانوان و آقایان ثبت نام می کند.

کلانشهر ۱.۸ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.

۸۰۲۳/۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =