معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح منصوب شد

تهران- ایرنا- معاون جدید هماهنگ کننده، رئیس بازرسی و مدیرعامل بنیاد تعاون وزارت دفاع در احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح منصوب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، طی مراسمی با حضور وزیر دفاع، روسای سازمان های عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات وزارت دفاع، مدیران عامل سازمان‌ها و جمعی از معاونین وزارت دفاع، معاون جدید هماهنگ کننده، رئیس بازرسی و مدیرعامل بنیاد تعاون وزارت دفاع منصوب شدند.

امیر سرتیپ امیر حاتمی روز سه‌شنبه در این مراسم ضمن گرامی داشت ایام اربعین حسینی اظهارداشت: در نظام مدیریت کلان و راهبردی گردش مشاغل و مسئولیت‌ها موجب پویایی، رشد و حرکت در مسیر پیشرفت هر چه بیشتر سازمان به سمت اهداف متعالی خود می‌شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه جابجایی‌های شغلی فرصتی برای بروز خلاقیت‌ها و نوآوری در سازمان است، افزود: در این اقدام باید از افراد متعهد و متخصصی بهره جست که سازمان را با برنامه‌های به روز و کارآمد چندین گام به سمت اهداف ترسیم شده سوق دهند.

امیر حاتمی با بیان اینکه بهره‌مندی صحیح و حداکثری از سرمایه‌های ارزشمند انسانی زمینه اصلی تعالی هر سازمان محسوب می‌شود، عنوان کرد: شناخت دقیق نیروها و بکارگیری متناسب با تجربه و تخصص هر فرد یکی از موضوعات مهمی است که در مجموعه وزارت دفاع به آن اهتمام ویژه مبذول شده است.

امروز به نقطه مطلوبی از قدرت بازدارندگی رسیده‌ایم

وی با اشاره به تهدیدات دشمنان قسم خورده نظام اسلامی که از هیچ فرصتی برای ضربه به کیان ایران اسلامی دریغ نمی‌کنند، تصریح کرد: ما امروز به نقطه مطلوبی از قدرت بازدارندگی در حوزه‌های مختلف دفاعی رسیدیم و ان‌شاء‌الله این مسیر با ظرفیت عناصر شایسته دیگری با قدرت بیشتری ادامه خواهد داشت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه در گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی در بخش‌های مختلف وزارت دفاع از ظرفیت نیروهای جوان بهره‌مند خواهیم شد، اضافه کرد: نسل جوان بطور طبیعی دارای ایده‌های نو و متفاوت است و این ویژگی می‌تواند مولد فرصت‌های مناسبی برای تحول و تکاپو در بدنه صنعت دفاعی باشد.

امیر حاتمی به نقل از فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اینکه «جوان، سرشار از امید و نشاط است و مایل است کاری به او محوّل کنند و آن را با شجاعت و خطرپذیری انجام دهد.» خاطرنشان کرد: نیروی جوانی برآمده از سه مولفه انرژی، امید، ابتکار است که می‌تواند آن را مبدل به موتور محرک جامعه نماید.

وی خاطرنشان ساخت: جوانان همانطور که در خیزش اسلامی ملت ایران، دوران دفاع مقدس و استقرار و ثبات جمهوری اسلامی نقش‌آفرینی بارزی داشتند، امروز نیز در پیشگامی و پیش‌رانی حرکت انقلاب به سمت اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی نقشی تعیین کننده و بی‌بدیل دارند.

جوانگرایی جزء ذات نیروهای مسلح است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه جوانگرایی جزء ذات نیروهای مسلح است، گفت: برنامه‌های دفاعی را منطبق بر بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی مورد بازنگری قرار دادیم و یک متخصصِ جوان دهه ۶۰ را در مسند خدمت رسانی به کارکنان وزارت دفاع و خانواده‌های آنها به عنوان مدیر عامل جدید بنیاد تعاون وزارت دفاع منصوب کردیم.

در این مراسم سید مهدی نامجوی به عنوان مدیر عامل جدید بنیاد تعاون وزارت دفاع منصوب و از زحمات و تلاش صادقانه سرتیپ پاسدار علیرضا تمیزی مدیر عامل سابق بنیاد تعاون وزارت دفاع به پاس سال‌ها تلاش در نیروهای مسلح به‌ویژه ۸ سال دفاع مقدس و عرصه خدمت رسانی به دست اندکاران صنعت دفاعی قدردانی شد.

همچنین در این مراسم از زحمات و تلاش‌های ارزنده امیر سرتیپ شیخ حسنی معاون سابق هماهنگ کننده وزارت دفاع تجلیل  و امیر سرتیپ شعبانیان که پیش از این در مسئولیت رئیس بازرسی وزارت دفاع انجام وظیفه می‌کرد، با عنوان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع معرفی شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رسولی نیز به عنوان رئیس جدید بازرسی وزارت دفاع منصوب معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =