بیکاری یکی از مشکلات اصلی لرستان است

خرم‎آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‎آباد گفت: بیکاری یکی از مشکلات اصلی لرستان است و با تخصیص اعتبارات ویژه باید زمینه اشتغالزایی را فراهم کنیم.

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز سه شنبه در دیدار با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در دفتر امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: مساله بیکاری از مهم ترین دغدغه های لرستان می باشد و عوامل متعددی در این زمینه وجود دارد که با توجه به اشراف کامل رییس سازمان برنامه و بودجه به مسایل کشور امیدواریم در این راستا مشکلات برطرف شود.

وی با اشاره به رفع مشکل بیکاری در استانهای دیگر گفت: اما لرستان به لحاظ مشکل بیکاری به نقطه مطلوبی نرسیده و نرخ بالای بیکاری در این استان نیازمند اهتمام ویژه سازمان برنامه و بودجه می باشد.

وی به سیل ویرانگر امسال در لرستان اشاره کرد و افزود: اگر چه این حادثه با تلاش مسوولان و مردم بخوبی مدیریت شد اما مشکلات باقی مانده نیازمند اعتبارات ویژه است.

امام جمعه خرم آباد بیان کرد: برخی از زیرساخت های سرمایه گذاری، اقتصادی و فرهنگی در استان فراهم نیست و باید در زمینه تخصیص اعتبارات بیش از گذشته به این استان توجه شود.

آیت الله میرعمادی همچنین افزود: ایمن نبودن جاده های استان از مشکلات عمده می باشد و باید با تخصیص اعتبارات ویژه مشکلات رفع شوند تا کمتر شاهد تصادفات جاده ای شویم.

محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح سه شنبه در سفری یکروزه به لرستان، وارد فرودگاه خرم‎آباد شد.

نوبخت در بدو و ورود مورد استقبال مسوولان لرستان قرار گرفت و تا ساعاتی دیگر مراسم معارفه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با حضور وی آغاز می شود.

دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، بازدید از مناطق سیلزده پلدختر و آغاز عملیات اجرایی مسکن محرومان در روستای مورانی این شهرستان از دیگر برنامه های  نوبخت در سفر به لرستان است.

6057/3210

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =