نمایشگاه گل و گیاه ، سوغات و هدایا در قزوین گشایش یافت

قزوین - ایرنا- نمایشگاه گل و گیاه ، سوغات و هدایا دوشنبه شب در شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین گشایش یافت.

نمایشگاه گل و گیاه ، سوغات و هدایا قزوین از امروز تا ۲۶ مهرماه به مدت پنج روز برای بازدید علاقمندان دایر است.
در این نمایشگاه ۹۶ تولیدکننده و فعال در حوزه های گل و گیاه، گل های زینتی و آپارتمانی، گیاهان دارویی و همچنین در حوزه سوغات و هدایا 16 استان محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین گفت: ایجاد فرصتی مناسب برای دوستداران گل و گیاهان به منظور آشنایی با انواع گیاهان مناسب آپارتمان،برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ، ارائه توانمندیهای مشارکت کنندگان و فعالان در امر گل و گیاه ، سوغات و هدایا از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
علی اصغر حاجی محمدی افزود: شرکت کنندگان در حوزه سوغات و هدایا از استان های تهران، قزوین، البرز، مرکزی، مازندران، همدان،کرمانشاه، گیلان، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، یزد، کردستان، اصفهان، اردبیل و فارس محصولات و تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.
وی ادامه داد: برقراری ارتباط بین تولیدکننده  و مصرف کنندگان، ارایه توانمندی های مشارکت کنندگان و فعالان، ایجاد فضای مناسب جهت برقراری ارتباط مستقیم بین مصرف کننده و تولید کننده از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
نمایشگاه گل و گیاه، همزمان با نمایشگاه سوغات و هدایا از 22 لغایت 26 مهرماه به مدت پنج روز از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین  جهت بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.
۷۳۸۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =