نعلچگر: فجرسپاسی مقابل استقلال انگیزه‌های زیادی دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فجرسپاسی در مسابقات این فصل لیگ آزادگان نتایج خوبی گرفته و یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر محسوب می‌شود و به طور حتم انگیزه‌های زیادی برای رویارویی مقابل استقلال خواهد داشت.

«رضا نعلچگر» روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: جام حذفی، جام شگفتی‌هاست و استقلال نباید فجرسپاسی شیراز را دست کم بگیرد.

وی افزود: فجرسپاسی در مسابقات این فصل لیگ آزادگان نتایج خوبی گرفته و یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر محسوب می‌شود و به طور حتم انگیزه‌های زیادی برای رویارویی مقابل استقلال خواهد داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: فصل گذشته استقلال در جام حذفی وداعی زودهنگام داشت و با شکست مقابل سایپا حذف شد و در این فصل باید جبران کند.

نعلچگر تصریح کرد: استقلال نباید اسیر حاشیه شده و این حاشیه‌ها آرامش را از این تیم می‌گیرد و باعث خواهد شد تا لطمات زیادی از این بابت متحمل شود.

وی تاکید کرد: خط هافبک استقلال نیاز به یک بازیکن طراح دارد تا بتواند به این منطقه ریتم و نظم خاصی بخشیده و به خوبی مهاجمان را تغذیه کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: مرتضی تبریزی از نظر روحی با افت مشکل شده و کیفیت گذشته را ندارد و مربیان استقلال باید از نظر روانی این بازیکن را تقویت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =