اولیایی: مجمع، بهترین گزینه را برای مدیرعاملی استقلال انتخاب می‌کند

تهران- ایرنا- مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: به طور حتم مجمع باشگاه استقلال با دقت کافی فردی را که دلسوز استقلال بوده و از مدیریتی توانمند برخوردار باشد، انتخاب خواهد کرد.

 «کاظم اولیایی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال بیشتر از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد و نباید فضا را به سمتی ببرد که دچار مشکل شود.

وی افزود: به طور حتم مجمع باشگاه استقلال بهترین و منطقی‌ترین تصمیم را برای این تیم خواهد گرفت که به سود استقلال و هوادارانش باشد.

مدیرعامل اسبق استقلال خاطرنشان کرد: هواداران استقلال استرس و اضطراب دارند و این تنش به خاطر نتایجی است که تیم به دست آورده است؛ بنابراین نباید استرس آنها را بیشتر کرد.

اولیایی تصریح کرد: به طور حتم مجمع باشگاه استقلال با دقت کافی فردی را که دلسوز استقلال بوده و از مدیریتی توانمند برخوردار باشد، استفاده خواهد کرد.

وی تاکید کرد: فضای کنونی فوتبال نه با سه دهه پیش که با استقلال قهرمان و نایب قهرمان آسیا شدم قابل مقایسه است و نه با سال ۸۴ که در مقطعی مدیریت این باشگاه را بر عهده داشتم؛ اما در این سال‌ها در اتحادیه فوتبال و بحث باشگاه‌داری حضوری فعال داشته و با این فضا بیگانه نیستم.

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: امیدوارم استقلال با موفقیت در دیدارهایی که پیش رو دارد، دل هوادارانش را که سرمایه اصلی باشگاه محسوب می‌شوند، شاد کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =