ملت ایران اجازه موج‌سواری به شبکه‌های معاند را نمی‌دهد

تهران - ایرنا - حزب ندای ایرانیان با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص دستگیری سر شبکه سایت دروغ‌پرداز و معاند آمدنیوز تاکید کرد: ملت بزرگ ایران اجازه نمی‌دهد اختلاف سلایق داخلی محملی برای چنین موج‌سوارانی شود که غایتی جز نابودی ایران را دنبال نمی‌کنند.

در اطلاعیه عصر دوشنبه حزب ندای ایرانیان آمده است: روح الله زم که تحت لوای آزادی بیان و رسانه در واقع بزرگترین آسیب زننده به آزادی بیان و اخلاق بود طی عملیات اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد. شُکر بر درگاه ایزد منان که این عنصر شرّ آفرین و دشمن آگاهی و امید به دام عدالت گرفتار شد و سپاس از مرزبانان امنیت کشور در حوزه‌های مختلف اطلاعاتی و امنیتی که توانستند بار دیگر اقتدار سیستم امنیتی و ضد جاسوسی جمهوری اسلامی ایران را ثابت کنند انتظار می رود تا خشک شدن تمامی ریشه‌های داخلی و خارجی شبکه دروغگو و تفرقه افکن، اقدامات امنیتی و ضد جاسوسی ادامه داشته باشد.

این اطلاعیه می افزاید: شاهد بودیم قصد اصلی شبکه معلوم الحالی که در طی این مدت به اسم آگاهی و اطلاع رسانی در واقع به لجن پراکنی و اختلاف افکنی مشغول پراکندن تخم یأس و بی اعتمادی در میان مردم بود، چیزی جز تضعیف، تجزیه و نابودی ایران عزیز نبود. مدیران و صحنه گردانان این سایت دروغ‌پرداز اهداف پلیدشان را به واسطه دمیدن بر آتش اختلافات مدنی، تفاوت­ های قومیتی، دروغ پردازی، تبلیغ فعالیت های تروریستی و مواردی از این دست دنبال می کردند و در این راه بی شرمانه از هیچ گونه تهمت و افترا و اتهام زنی ابایی نداشتند.

حزب ندای ایرانیان در این اطلاعیه ضمن تقدیر از همه‌ دستگاه‌ها و نهادهای حافظ امنیت کشور و اعلام حمایت از تداوم این اقدامات ضروری هشدار داد که ملت بزرگ ایران اجازه نمی‌دهد اختلاف سلایق داخلی محملی برای چنین موج‌سوارانی شود که غایتی جز نابودی ایران را دنبال نمی‌کنند.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز دوشنبه در بیانیه ای از دستگیری "روح الله زم" سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب "آمدنیوز" در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha