هشت انتصاب جدید در استانداری کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت

یاسوج- ایرنا- هشت انتصاب جدید امروز دوشنبه با احکام جداگانه حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در عالی ترین نهاد حاکمیتی این استان صورت گرفت.

به گزارش ایرنا، انتصاب ها در نشست شورای مدیران کهگیلویه و بویراحمد که به ریاست احد جمالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار این استان و با حضور جمعی از مدیران اجرایی استان برگزار شد، صورت گرفت.  

سید محمدیوسف کاظمی بیدک به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات علی پرواز تقدیر شد.

برخی سوابق کاری کاظمی بیدک شامل فرمانداری شهرستان ارسنجان و بخشداری ششده و قره بُلاغ شهرستان فسا از توابع استان فارس است. 

وی پیش از این معاون مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس بود.

سید مجید محمدیان به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات امیدعلی پاک نژاد قدردانی شد.

محمدیان پیش از این معاون مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

امیدعلی پاک نژاد به عنوان مشاور فنی استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

علی صمدی فر هم به عنوان سرپرست اداره کل امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات احمد نشاطی فر تجلیل شد.

صمدی فر پیش از این معاون اداره کل دفتر امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

نشاطی فر هم به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران منصوب شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حمی سعید خواجوی را به عنوان بخشدار سوق منصوب کرد و حکم مدیرکلی نادیا صداقت نیا را که پیش از این سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود، صادر کرد.

حکم مدیرکلی دارا کریمی نژاد که پیش از این سرپرست دفتر امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود هم توسط استاندار صادر شد.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =