۳۰ هزار مامور ناجا در مرزهای خوزستان حضور دارند

اهواز -ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: ۳۰ هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی تا پایان اربعین برای برقراری نظم و امنیت زائران در مرزهای استان خوزستان حضور دارند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون هیچ مشکل امنیتی در مرزهای استان مشاهده نشده و این نشان‌دهنده حضور هوشیارانه تمام کارکنان خدوم نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت زائران اربعین حسینی است.

وی افزود: ماموران نیروی انتظامی علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود که همان برقراری نظم و امنیت است ، با برپایی موکب شهدای ناجا در زمینه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی نیز شبانه‌روز پای کار هستند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: امید است که این روحیه انقلابی و جهادی تا پایان این مناسبت مذهبی همچنان تداوم داشته باشد.

وی تصریح کرد : نیروی انتظامی تا بازگشت آخرین زائر در صحنه حضور دارد تا تمامی زائران به سلامت به کشور بازگردند.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی اظهار داشت: با توجه به افزایش چند برابری تعداد زائران اربعین حسینی نیاز است که نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت از نیروهای بیشتری استفاده کند.

پایانه مرزی چذابه یکی از گذرگاه مرزی استان خوزستان است و در حالی که تنها پنج روز تا اربعین حسینی باقی مانده حرکت زائران کربلا به سمت گذرگاه چذابه همچنان ادامه دارد.

۹۵۹۴/۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =