باید کفه سنگین مدیریت در ستاد اربعین به سمت ارکان مردمی باشد

تهران-ایرنا- معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تأکید بر نقش محوری مردم در تبلیغ دین، خواستار واگذاری بیشتر امور و تسهیل تشرف مردم شد و گفت:باید کفه سنگین مدیریت در ستاد اربعین به سمت ارکان مردمی باشد.

براساس اعلام روز دوشنبه روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی درنشست ستاد مرکزی اربعین که با حضور مسئولان کشوری برگزار شد، سه ویژگی متمایزکننده اربعین امسال نسبت به سال‌های قبل را «افزایش تشرف جوانان»، «افزایش تشرف مستضعفین» و «افزایش تشرف خانوادگی» برشمرد و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی خود را موظف به تولید محتوا و ارتقای گفتمانی این حرکت تمدن‌ساز می‌داند و اقدامات خود را بر این اساس سازماندهی کرده است.

معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: از جمله اقدامات این سازمان توسعه و تعالی جامعه مبلغین و تربیت مبلغان جوان انقلابی برای تحقق جدی جریان مردمی‌سازی تبلیغ است.
وی با اشاره به فعالیت بیش از هشتاد هزار هیئت مذهبی ثبت شده در کشور به اجرای طرح «هر هیئت یک موکب» و «هر کاروان، یک روحانی همراه» اشاره کرد.

حجت‌الاسلام حریزاوی یادآور شد: توجه به بعد معنوی و تمدنی راهپیمایی اربعین و تبیین نقش آن در زمینه‌سازی و تسریع در ظهور حضرت مهدی (عج) که مورد تأکید رهبرمعظم انقلاب هم بود، جزو سیاست‌های محتوایی سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم راهپیمایی امسال است.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به برخی محدودیت‌ها در زمینه خدمت‌رسانی در عراق و ایران خواستار افزایش صبر و تاب آوری مردم و مبارزه با اجحاف و هرج و مرج در ارائه خدمات خصوصاً در حوزه حمل و نقل زائرین شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =