منازل مسکونی فرون‌آباد پاکدشت در برابر حوادث بیمه شدند

تهران- ایرنا- شهردار فرون آباد شهرستان پاکدشت گفت: تمامی منازل مسکونی این شهر در برابر سیل و آتش سوزی از سوی شهرداری بیمه حوادث شدند.

کوروش میرزایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: شهر فرون آباد از شش هزار و ۵۶۳ واحد مسکونی برخوردار است که تمامی این واحدها در برابر سیل و آتش سوزی بیمه شدند.
وی افزود: شهرداری با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال توسط شرکت بیمه دانا، منازل مسکونی شهر را بیمه کرده است و هزینه ای از شهروندان برای این کار دریافت نمی شود.
وی تصریح کرد: شهر فرون آباد با برخورداری از یک هزار و ۳۰۰ واحد تولیدی، یکی از شهرهای صنعتی استان تهران است که با هماهنگی های به عمل آمده، این واحدها نیز می توانند به صورت متمرکز و گروهی و برخورداری از مشوق های لازم، خود را نسبت به آتش سوزی و سیل بیمه کنند.
میرزایی اظهار داشت: فرون آباد با توجه به قرار گرفتن در جنوب بزرگراه امام رضا(ع)، با خطر سیل و آبگرفتگی همراه است که این اقدام میتواند دغدغه شهروندان در مقابله با این حادثه طبیعی را کاهش دهد.
شهردار فرون آباد گفت: این شهر از یک هزار و ۵۰۰ هکتار محدوده و حریم و ۱۶۱ هکتار محدوده قانونی برخوردار است که از این نظر، یکی از شهرهای وسیع استان تهران محسوب میشود.
وی تصریح کرد : نزدیکی به تهران، مجاورت با کمربندی جنوبی و صنعتی بودن اراضی این شهر از مزیت های فرون آباد است که با آغاز عملیات احداث ۲ هزار واحد مسکونی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در این شهر، شاهد رشد و توسعه روز افزون آن خواهیم بود.
فرون آباد با بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت دارد و در ۱۵ کیلومتری تهران واقع شده است.
تهرام/۷۲۵۴//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =