انتصابات جدید در دانشگاه مذاهب اسلامی

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در احکام جداگانه‌ای مدیران جدید گروه‎های آموزشی این دانشگاه را به مدت ۲ سال منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، در این احکام «مهدی رهبر» به عنوان مدیرگروه فقه و حقوق اسلامی، «محمود ویسی» به عنوان مدیر گروه فقه و حقوق شافعی، «محمداسحاق مدنی» به عنوان مدیرگروه فقه و حقوق حنفی،  «عبداله فرهی» به عنوان مدیرگروه فلسفه،تاریخ و ادیان و  «عاطفه زرسازان» به عنوان مدیرگروه علوم قرآن و حدیث و ادبیات عربی معرفی شدند.

«محمدحسین مختاری» امروز دوشنبه در آئین معارفه مدیران گروه های آموزشی دانشگاه اظهار داشت: انتظار می رود فصل جدیدی در تحول برنامه های آموزشی و محتوایی دانشگاه را شاهد باشیم. وی ادامه داد: تلاش برای تغییر و تحول در سرفصل های درسی دانشگاه متناسب با نیازهای دانشجویان در دستور کار قرار دارد و
استقبال خانواده ها به تحصیل فرزندان خود در این دانشگاه، مسئولیت ما را دو چندان می کند. 
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی تصریح کرد: برای تقویت و ارتقاء بخش آموزش به عنوان پیشانی دانشگاه همه باید تلاش و کمک کنیم. برای این هدف سرفصل های درسی دانشگاه تغییر می کند و تمهیداتی اندیشیده می شود که در آینده دانشجو بتواند پس از پایان تحصیل وارد بازار کار شود.

مختاری با بیان اینکه نمی شود با سرفصل های ۲۰ سال پیش کار کرد و باید این تحول توسط مدیران گروه های آموزشی ایجاد شود، برگزاری نشست های علمی و دریافت نظرات و پیشنهادات دانشجویان و اساتید برای جبران ضعف های آموزشی و محتوایی را از دیگر اولویت های کاری مدیران گروه ها برشمرد.
وی تاکید کرد: گروه های آموزشی ما در تمامی رشته ها همچون فقه شافعی و حنفی و امامیه و سایر رشته ها باید حرف اول را در میان گروه های آموزشی دانشگاه ها بزنند و مدیران گروه ها تنها برای واحد مرکزی نیستند. بلکه باید بر شعب اشراف داشته باشند.
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی ادامه داد:  مدیران گروه ها باید از لحاظ علمی سطح اساتید مدعو را بررسی و از دانشجویان نظرسنجی کنند و کمک بگیرند.
مختاری بر تقویت و ارتقاء سطح پایان نامه های دانشجویی تاکید کرد و گفت: مدیران گروه ها باید دانشجویان را به سمت موضوعات جدید و متناسب با نیازهای روز سوق دهند و برای این منظور جلسات موضوع شناسی و موضوع یابی را با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی برگزار کنند./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =