منافع ملی را بر منافع تیمی ترجیح دادیم

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم کشتی آزاد "تا ثبت جهانی توس" گفت: برای ما منافع ملی بر منافع تیمی و شخصی ارجحیت دارد به همین دلیل از بازیکنان امید خود در هفته نخست لیگ برتر چشم پوشی کردیم.

مجید خدایی روز دوشنبه پیش از مسابقه تیم خود با تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد قرار بر این بود که کشتی گیران تیم ملی امید به منظور حضور پر قدرت در مسابقات جهانی طی هفته نخست همراه با تیم خود نباشند.

وی اظهار داشت: با درخواست مسئولان برخی تیم های حاضر در لیگ برتر، تیم های حاضر مجاز به استفاده از کشتی گیران امید خود شدند و با توجه به اینکه کشتی گیران امید باید چند کیلو وزن کم کنند و همچنین شکست در مسابقات لیگ برتر بر روحیه آنان اثر می گذارد ما از سه کشتی گیر امید خود در تیم ملی چشم پوشی کردیم و هر چند مسابقه مهمی با تیم دانشگاه آزاد اسلامی داریم اما از امیدهای خود استفاده نمی کنیم.

وی با اشاره به وضعیت تیم دانشگاه آزاد اسلامی هم گفت: این تیم ۲ کشتی گیر خارجی دارد و از بازیکنان امید خود نیز در هفته نخست استفاده می کند اما تیم ما هم آماده و سرحال است و برای شروع مقتدرانه پا به لیگ برتر می گذاریم. با این وجود پیروزی را به هر قیمتی نمی خواهیم و منافع ملی بر منافع تیمی ما برتری دارد.

تیم کشتی آزاد "تا ثبت جهانی توس" در هفته نخست مسابقات لیگ برتر کشتی روز ۲۳ مهر ماه با تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی در تهران دیدار می کند. این تیم پیش از این با نام تیم هیات کشتی خراسان رضوی فعالیت می کرد که در مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته یک کشور تیم نکای مازندران را شکست داد و راهی لیگ برتر کشتی آزاد شد.

تیم "تا ثبت جهانی توس" با علی ابراهیمی، ابوالفضل حاجی پور، جبرئیل حسن اف کاپیتان تیم ملی کشور آذربایجان، دانیال حجتی، جواد حمیدی، ایمان رحمانی زاده، یونس سرمستی، جعفر شمس ناتری، علیرضا کریمی، امیر حسین متقی، امیر حسین مقصودی، اسماعیل محمودی، میثم مصطفی جوکار، محمد نامجو مطلق، اسماعیل نجاتیان، مصطفی نجفی، محمد نخودی، حسن یزدانی، محمد مهدی یگانه جعفری به عنوان کشتی گیر و سرمربیگری مجید خدایی و مربیگری حسین رنگرز و قاسم فیلابی در لیگ برتر حضور دارد.

۷۵۰۷/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =