اجرای ۱۰۵ طرح، دستاورد سفر رهبری به اسفراین

بجنورد - ایرنا - فرماندار اسفراین گفت: ۱۰۵ طرح با اعتبار ۹۹۰ میلیارد ریال از محل مصوبات سفر سال ۹۱ مقام معظم رهبری، در این شهرستان اجرا شده که تخصیص اعتبارات آن ۱۰۰ درصد بوده است. 

به گزارش ایرنا، طاهر رستمی روز دوشنبه در آیین گرامیداشت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به اسفراین که در مسجد اعظم امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، با اشاره به برکات مادی و معنوی این سفر اظهار داشت: اجرای این طرحها در حوزه های فرهنگی، عمرانی، آموزشی و بهداشتی سبب جهش در پیشرفت این شهرستان شد و شاخص های توسعه این منطقه را ارتقا داد.
وی گفت: با وجود مشکلات اعتباری دولت، روند توسعه شهرستان به خوبی در حال رشد است و این مهم با افتتاح طرح بزرگ صنعتی در سفر ریاست جمهوری به استان اثبات شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی نیز در آیین، جایگاه ولایت در نظام اسلامی را همچون ستون خیمه ذکر کرد و گفت: جامعه اسلامی اگر می خواهد به جایی برسد  باید اطاعت محض از ولایت فقیه داشته باشد.

 حجت الاسلام محمدعلی سالاری با بیان اینکه منویات رهبری فصل الخطاب در مسائل کشور است افزود: پیروزی، سربلندی و عزت نظام، ارمغان مدیریت واحد است.
 وی با اشاره به راهپیمایی عظیم اربعین گفت: شکوه حماسه اربعین از برکات انقلاب اسلامی و جایگاه ولایت است.
 در این آیین تمثال رهبر معظم انقلاب گلباران شد و از کودکی ۹ ساله که در زمان سفر مقام معظم رهبری به شهرستان اسفراین نوزاد بود و معظم له در گوش وی  اذان خوانده بودند، تقدیر شد.
 برپایی نمایشگاه عکس «خود را پیدا کن» با موضوع سفر رهبری به اسفراین از دیگر برنامه های گرامیداشت ۲۲ مهر در شهرستان اسفراین بود.
 به گزارش ایرنا رهبر معظم انقلاب اسلامی ۲۲ مهر سال ۹۱ به شهرستان اسفراین سفر و در جمع مردم دارالقرآن خراسان شمالی سخنرانی کردند.
 شهرستان ۱۲۰هزار نفری اسفراین در ۶۰کیلومتری جنوب شرقی بجنورد  قرار دارد.

۵۱۳۲/۷۱۸۹ 
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =