یکهزار برنامه ویژه اربعین در کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

یاسوج- ایرنا- مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار برنامه ویژه اربعین حسینی امسال در کانون های مساجد این استان اجرا می شود.  

علیرضا دولت آبادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این برنامه ها در زمینه های مذهبی، آیینی، فرهنگی، هنری و تبلیغی است که همزمان با سراسر کشور اجرا خواهند شد.

وی افزود: این برنامه ها شامل ارسال بسته های فرهنگی از قبیل حدیث، روایت، نقشه راه و آداب زیارت با بلوتوث تلفن همراه برای زائران، جمع آوری کمک های مردمی، برپایی موکب های پذیرایی از زائران و راه اندازی ایستگاه های صلواتی و موکب های فرهنگی در مسیر زائران است.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد قرائت زیارت اربعین، برگزاری مسابقه پیامکی با موضوع اربعین، تولید محتوا با موضوع اربعین و انتشار در فضای مجازی و مسابقه عکاسی بچه های مسجد با موضوع اربعین و ماه های محرم و صفر را از دیگر برنامه ها اعلام کرد.

دولت آبادی با اشاره به گسترش روزافزون هجمه های دشمنان در حوزه های مذهبی، فرهنگی و اقتصادی، بیان کرد: پیاده روی اربعین حسینی یک ظرفیت مهم برای شناساندن هر چه بیشتر توطئه های شوم دشمنان علیه اسلام، نظام و انقلاب است.

وی عنوان کرد: اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و کهگیلویه و بویراحمد می توانند در این راهپیمایی در زمینه گفتمان سازی فرهنگ عاشورا اقدام کرده و نقش ارزنده ای داشته باشند.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =