۲۲ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۰
کد خبرنگار: 2176
کد خبر: 83517008
۰ نفر

برچسب‌ها

رژیم صهیونیستی دو مقام فلسطینی را بازداشت کرد

تهران-ایرنا- رژیم صهیونیستی دو مقام مسئول فلسطینی را که مخالف اقدامات این رژیم برای تصرف و یهودی سازی قدس اشغالی هستند ، بازداشت کرد.

به نوشته پایگاه خبری فلسطین الیوم،نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه "عدنان غیث" استاندار قدس و شادی مطور مسئول در جنبش فتح را بازداشت کردند.

براساس این گزارش علت بازداشت این دو مسئول فلسطینی مخالفت آنها با اقدامات رژیم صهیونیستی برای تصرف و یهودی سازی قدس بوده است.

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز باردیگر به مناززل آنها در قدس یورش برده و آنها را بازداشت کردند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از زمان ورود به کاخ سفید از طرح های رژیم صهیونیستی از جمله شهرک سازی های در کرانه باختری حمایت کرده است و در سال ۲۰۱۸ قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخت و سفارت این کشور را از تل آویو به قدس منتقل کرد که در یک سال گذشته دور جدیدی از تنش ها و چالش ها را در نوار غزه، کرانه باختری و قدس اشغالی به همراه داشته و تاکنون صدها نفر از فلسطینیان شهید و و زخمی و بازداشت

شده اند.

"محمد اشتیه" نخست وزیر فلسطین دیروز (یکشنبه) با هشدار به رژیم صهیونیستی درباره تصمیم این رژیم برای نفوذ در منطقه "الف" کرانه باختری اعلام کرد که با اجساد خود در برابر ارتش این رژیم خواهیم ایستاد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =