۲۲ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۲
کد خبرنگار: 1573
کد خبر: 83516999
۰ نفر

برچسب‌ها

ستار هاشمی عضو کمیته تخصصی نظام پیشنهادات شد

تهران- ایرنا- با صدور حکمی از سوی محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت به عنوان «عضو کمیته تخصصی راهبردی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» منصوب شد.

سه ماه قبل با حکمی که از سوی وزیر ارتباطات ابلاغ شد، دکتر سید ستار هاشمی سرپرستی معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات را برعهده گرفت. بعد از مدت کوتاهی  او با حکم جدید وزیر ارتباطات، به عنوان معاون این مجموعه معرفی شد. پس از مدتی ستار هاشمی به‌ عنوان مجری پروژه «ایجاد کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه پژوهش‌های کاربردی برگزیده» منصوب شد. 

در تازه‌ترین حکم از سوی وزیر ارتباطات، ستار هاشمی به عنوان عضو کمیته تخصصی راهبردی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد. 

در متن حکم وزیر ارتباطات آمده است: «جناب آقای دکتر سید ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری. در اجرای بند ۱ ماده (۵) دستورالعمل داخلی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای وزارت متبوع، به موجب این حکم جناب عالی را به عنوان «عضو کمیته تخصصی راهبردی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به قادر متعال و همدلی و همفکری با سایر اعضا در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله به منظور شکوفاسازی نظام مدیریت مشارکتی و استفاده بهینه از تفکرات سازنده سرمایه‌های انسانی مجموعه در جهت افزایش کیفی فعالیت‌ها و تسهیل نحوه انجام آن‌ها، موفق و موید باشید. 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =