۸۴ عنوان برنامه هفته تربیت بدنی در شهرستان ری برگزار می‌شود

شهرری- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: ۸۴ برنامه فرهنگی، آموزشی و ورزشی همزمان با هفته تربیت بدنی (۲۶ مهر تا دوم آبانماه جاری) در سطح این شهرستان برگزار می‌شود.

مهدی صداقت روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی، برپایی یادواره شهدای ورزشکار، تجلیل از خانواده معظم شهدا، غبارروبی و عطر افشانی قبور شهدا و تجلیل از ورزشکاران مدال آور از مهمترین برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش در این شهرستان است.

وی تصریح کرد: برگزاری مسابقات همگانی کوهپیمایی، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی خانوادگی، کارگاه‌های آموزشی و سمینارهای ورزشی و جشنواره بازی‌های بومی و محلی از دیگر برنامه‌هایی است که در طی این مدت برگزار می‌شود.

صداقت ادامه داد: این برنامه‌ها در تمامی بخش‌های شهرستان ری به صورت منظم برگزار می‌شود، ضمن اینکه در تمامی هیات‌های ورزشی شهرستان نیز گروه ویژه‌ای برای شناسایی استعدادهای برتر فعال است.

وی اظهار داشت: هدف اصلی از برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی مختلف پر کردن اوقات فراغت، ایجاد نشاط اجتماعی، بالابردن سطح ورزش های همگانی و شناسایی استعدادهای برتر ورزشی در میان نونهالان و نوجوانان است.

 ۲۶ مهر تا دوم آبانماه به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی بعنوان هفته تربیت بدنی نامگذاری شده است.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است. این شهرستان ۶۰ هیات ورزشی دارد و ورزشکاران آنها پنج مدال از ۱۵ مدال المپیک را کسب کرده‌اند.

۷۲۴۷/۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =