۲۲ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۸
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 83516967
۰ نفر

برچسب‌ها

افزایش قیمت نان در زنجان قطعی نیست

زنجان – ایرنا - رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان زنجان گفت: در حال حاضر تصمیمی در خصوص افزایش نرخ انواع نان در زنجان اتخاذ نشده است و این موضوع قطعی نیست.

کمال الماسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون انواع نان سنگک، لواش و بربری در زنجان با قیمت قبلی به دست مصرف کننده می رسد و هرگونه افزایش نرخ توسط نانواها تخلف محسوب می‌شود.

رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان زنجان اظهار داشت: هم اکنون هر قرص سنگک به قیمت ۱۰۰۰ تومان، نان لواش ۱۸۰ تومان و بربری نیز ۵۰۰ تومان به فروش می رسد.

الماسی تصریح کرد: آخرین افزایش نرخ برای نان های سنگک و بربری در زنجان سال ۹۵ اعمال شد و بعد از این زمان افزایش قیمتی نداشته است.

وی با بیان اینکه سال گذشته قیمت هر قرص نان لواش از ۱۶۰ به ۱۸۰ تومان افزایش یافت، افزود: این افزایش نیز به دلیل اختلاف قیمت زیاد با استان های همجوار بود چرا که قیمت این قوت غالب در زنجان پایین بود.

رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان زنجان، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، کم فروشی و افزایش قیمت غیرقانونی موارد را با شماره ۳۳۴۶۰۹۳۰ این اتحادیه و یا با شماره ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت برای رسیدگی به موضوع در میان گزارش کنند.

به گزارش ایرنا، شهرستان زنجان ۷۵۰ واحد سنگک، بربری و لواشی یارانه ای و آزاد پز دارد.

۹۵۰۵/۶۰۸۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =