«نباید از آنها بترسیم»؛ هشدار مربی بحرین در آستانه دیدار با ایران

تهران- ایرنا- مربی تیم ملی بحرین گفت: هیچ چیزی از ایران کم نداریم و نباید بترسیم. باید از دقیقه اول تا آخر با قدرت در میدان ظاهر شویم.

صدیق زوید مربی و آنالیزور تیم ملی بحرین پیش از دیدار این تیم مقابل ایران در چارچوب دور دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین اظهار داشت: ما باید برای دیدار با ایران شجاع باشیم و هراسی به دل راه ندهیم. تیم ما هیچ چیزی از ایران و بازیکنانش کم ندارد و فقط به شجاعت نیاز داریم.

وی در ادامه افزود: به تیم حریف احترام می‌گذاریم اما از آنها نمی‌ترسیم. باید ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشیم. دفاع مطلق به کار نمی‌آید و باید نیم نگاهی به ضد حمله‌ها داشته باشیم تا از موقعیت‌های خود نهایت استفاده را ببریم. باید منطقی دفاع کنیم. از دقیقه اول باید با قدرت شروع کنیم و تا پایان به این مسیر ادامه دهیم.

مربی تیم ملی بحرین در پایان خاطرنشان کرد: برد در این دیدار برای ما حیاتی خواهد بود و می‌تواند به صعودمان کمک کند. ایران تیم سرسخت و قدرتمندی است اما ما هم حمایت هواداران‌مان را داریم که ورزشگاه را پر می‌کنند. با یاری خدا و تلاش بچه‌ها و درایت «هلیو سوسا» از این مسابقه دست پر خارج می‌شویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha