۲۲ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۹
کد خبرنگار: 1488
کد خبر: 83516668
۰ نفر

برچسب‌ها

مهار حریق در اداره بهزیستی لاهیجان

لاهیجان - ایرنا - با مهار سریع آتش سوزی بخشی از سقف اداره بهزیستی لاهیجان، از سرایت حریق به اداره های همجوار جلوگیری شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی لاهیجان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این حادثه شب گذشته رخ داد که به محض اطلاع ، ۱۵ آتش نشان با پنج دستگاه خودروی اطفای حریق به محل حادثه واقع در خیابان امام خمینی(ره) اعزام شدند.

سید احمد میربشیری ادامه داد: آتش سوزی از سقف ساختمان اداره بهزیستی آغاز شده بود که با توجه به یکپارچگی سقف و پیشروی آتش ، نیروهای آتش نشانی با تقسیم شدن به دو گروه عملیاتی از دو نقطه آتش‌ را مهار و از سرایت آن به ساختمان ها و واحدهای اداری اطراف جلوگیری کردند.

یک مسئول در اداره بهزیستی لاهیجان نیز گفت: این آتش سوزی در سقف انبار ساختمان مرکزی اداره بهزیستی به وقوع پیوست و احتمال  اینکه  بر اثر اتصال در کابل برق و سیم کشی ساختمان رخ داده شده باشد، وجود دارد که میزان خسارت و علت آتش سوزی از سوی کارشناسان در دست بررسی است .

وی یادآور شد: اگر این آتش سوزی به موقع مهار نمی شد امکان سرایت آن به ادارات اطراف مانند ساختمان  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر واحدهای اطراف آن  وجود داشت.

لاهیجان در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

 ۶۰۲۹ / ۲۰۰۷/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =