مدیر جدید جهاد کشاورزی خاش معرفی شد

زاهدان - ایرنا - شیرزاد کمالی با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان خاش منصوب و معرفی و از خدمات ۱۴ ماهه حمیدرضا کبدانی مدیر سابق این اداره تجلیل شد.

فرماندار خاش روزدوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید جهاد کشاورزی خاش با تاکید بر اینکه کشاورزی به عنوان محور توسعه کشور باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد، گفت: برای شکوفایی و رشد شاخص‌های اقتصاد مقاومتی در سال رونق تولید باید اجرای سیاست‌های مقام معظم رهبری در اولویت کاری مسئولان باشد.
صاحب‌گل صالحی اهمیت برنامه ریزی در بخش زراعت و باغات برای ارتقای بهره وری آب و خاک، توجه به صنایع تبدیلی و بیمه محصولات دامی و کشاورزی و اصلاح الگوی کشت، توجه به ظرفیت های آبیاری نوین، آموزش و بهره گرفتن از دانش، تکنولوژی و تحقیقات در بخش کشاورزی را مورد تاکید قرار داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان نیز در سخنانی توسعه کشت‌های گلخانه ای و استفاده از سامانه‌های نوین آبیاری را از برنامه‌های اولویت‌دار وزارت جهاد کشاورزی عنوان کرد.

سیدمحمدرضا سیدحسینی با معرفی شیرزاد کمالی به عنوان مدیر جدید جهادکشاورزی خاش از خدمات حمیدرضا کبدانی مدیر سابق این اداره تقدیر کرد.

حمیدرضا کبدانی همچنین در حکمی از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی سراوان منصوب شده که معارفه وی بعد از ظهر امروز برگزار می شود. 
 ۷۳۱۰ **۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =