۲۲ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۳
کد خبرنگار: 2983
کد خبر: 83516398
۰ نفر

برچسب‌ها

پل نگهدارنده تاسیسات خط انتقال گاز در رامسر تخریب شد

نوشهر - ایرنا - بارندگی دو روز گذشته در شهرستان رامسر، شب گذشته باعث تخریب یک دستگاه پل ارتباطی و نگهدارنده تاسیسات انتقال گاز و شکسته شدن پایه پل دیگر در شهر کتالم و ساداتشهر شد.

شهردار منطقه کتالم و ساداتشهر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن تایید این موضوع ، اظهار داشت: این دو پل به منظور حفظ تاسیسات خط انتقال لوله گاز احداث شده بود که یکی از آنان که در خیابان ۲۲ بهمن شهر کتالم قرار دارد، کاملا تخریب شد.

مجتبی رضوانی افزود : پل دیگری که در خیابان ۱۵ خرداد ساداتشهر قرار دارد به علت شکستگی پایه ها احتمال تخریب آن وجود داشت که از تردد مردم از روی آن جلوگیری شده است.

وی گفت : خوشبختانه با تخریب این پل به تاسیسات و لوله های خط انتقال گاز آسیبی وارد نشده است.

شهردار کنالم و ساداتشهر میزان دقیق خسارت این دو پل را پس از کارشناسی کارشناسان ذیربط از جمله شرکت خط انتقال لوله گاز موکول کرد.

رضوانی مدعی شد که بی توجهی و عدم همراهی شرکت خط انتقال لوله گاز برای استحکام بخشی و دیواره سازی علت تخریب این دو پل بوده است.

شهر کتالم و ساداتشهر با جمعیت بیش از ۱۳ هزار نفر از توابع شهرستان ۸۰ هزار نفری رامسر در غرب مازندران قرار دارد

بر اساس گزارش هواشناسی ، بیشترین میزان بارندگی در ۲۰ مهر ماه در ایستگاه های دینارسرا با ۱۹۰ ، گانکسر ۱۸۵، ماشاالله آباد ۱۷۷ و رامسر ۱۵۵ میلی متر بوده که بیشتر از ۱۰ درصد بارندگی سالانه ثبت شده در این ایستگاه ها است.
همچنین دبی آب رودخانه های صفارود - رامسر  ۶۸ مترمکعب بر ثانیه ،  سیمرود گاورمک  ۵ چالکرود مترمکعب بر ثانیه ، گانگسر  ۷۶ مترمکعب بر ثانید سرخرود - پلطان  ۲۲ مترمکعب بر ثانیه ، کاظمرود - ماشالله آباد  ۳۹.۵ مترمکعب بر ثانیه و مجموع  ولمرود و چشمه کیله ۱۵۰ متر مکعب برثانیه اعلام شده که ۹۰ درصد آن مربوط به سرشاخه ولمرود است.

/۱۶۰۲/۹۹۲۲/۱۶۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =