۲ میلیون و ۷۵۸ هزار تردد در جاده‌های ایلام ثبت شد

ایلام- ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: ۲ میلیون و ۷۵۸ هزار تردد از اول ماه صفر تا بیستم مهرماه مصادف با سیزدهم صفر در جاده‌ها و مسیرهای ارتباطی این استان ثبت شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام، نورالله دلخواه اظهار داشت: در این مدت بیشترین حجم تردد مربوط به محور ایلام به مهران با بیش از ۲۰۹ هزار و ۹۹۰ تردد است.

وی افزود: از این میزان تردد ۱۲ هزار و۴۷۷ تردد مربوط اتوبوس بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳۳ درصد رشد داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام درباره وضعیت کنونی راه‌های استان نیز یادآور شد: اگر چه اکنون حجم تردد در برخی محورها بالا است اما هیچ ترافیکی در راه‌های استان نداریم و تردد روان صورت می‌ گیرد.

دلخواه از آمادگی کامل برای موج بازگشت زوار در روزهای آینده خبر داد و ابراز امیدواری کرد: زائران بدون مشکلی از راه‌های مواصلاتی استان ایلام تردد کنند.

وی همچنین از زائران خواست: تردد خود را در مسیر مدیریت کنند و با توجه به کمبود امکانات در کشور عراق سریعتر به کشور بازگردند.

به گزارش ایرنا، مرز بین المللی مهران به دلیل امنیت و کوتاهی مسافت انتخاب اول زائران برای سفر به کربلای معلی است.بیش از ۷۰ درصد زائران از مرز بین المللی مهران برای حضور در راهپیمایی اربعین تردد کرده اند.

مرز مهران در فاصله ۸۵ کیلومتری مرکز ایلام واقع است.

۷۱۷۷/۶۰۳۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =