۲۲ مهر ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۲
کد خبرنگار: 917
کد خبر: 83516347
۱ نفر

برچسب‌ها

حاشیه‌های خزری جلسه علنی امروز مجلس

تهران-ایرنا- جلسه علنی امروز مجلس با اعتراض نمایندگان سه استان شمالی کشور در مخالفت با انتقال آب دریای خزر، برای لحظاتی متشنج شد.

در جریان رای گیری طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۲۰۶ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی؛ نمایندگان استان‌های گیلان، مازندران و گلستان به جایگاه هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی رفتند، مهرداد لاهوتی، کاظم دلخوش، قاسم احمدی لاشکی، علی نجفی خوشرودی، کوچکی نژاد، شاعری و دیگر نمایندگان استانهای ساحلی در حرکتی اعتراضی در جایگاه هیات رئیسه تجمع کردند.

آنها با در دست داشتن برگه‌هایی با شعارهایی "بلای زاینده رود و دریاچه ارومیه را برای دریای خزر تکرار نکنید"، "انتقال آب دریای خزر= نابودی محیط زیست"، "ملت اجازه نابودی دریای خزر را نخواهد داد"، "آقای رییس جمهوری تصمیم غیر کارشناسی=نابودی دریای خزر"، "نه ملت به انتقال آب دریای خزر "، "استیضاح وزیر نیرو فوری"،  با ایجاد سرو صدا و بی نظمی، توجه عکاسان و خبرنگاران را به خود جلب کردند.

عده ای دیگر از نمایندگان نیز در جلوی جایگاه هیات رئیسه تجمع کردند.

مسعود پزشکیان نایب رئیس که ریاست جلسه علنی امروز را بر عهده داشت، نمایندگان را به حفظ نظم و رفتن به صندلی‌های خود دعوت کرد، اما نمایندگان همچنان با به حضور خود در جلو هیات رئیسه مجلس ادامه دادند.

در نهایت نمایندگان با نشان دادن شعارهای خود به عکاسان و خبرنگاران، به تدریج پایین آمده و در صندلی‌های خود قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha