خودروهای طرح اربعین، اجازه سرویس دربستی ندارند

خرم‎آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‎های لرستان گفت:خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی که در طرح اربعین فعال هستند به هیچ عنوان اجازه انجام سرویس های دربستی ندارند.

به گزارش ایرنا عباس شرفی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صورت وضعیت دربستی در ایام اربعین به هیچ وجه پذیرفته نیست و چنانچه در این مورد گزارشی دریافت شود با راننده خاطی برخورد خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین نرخ رسمی بلیت توسط اتحادیه شرکت های مسافری مصوب، ابلاغ و در پایانه ها نصب شده و مردم می توانند درصورت مشاهده هرگونه تخلف با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۱۴۱ سازمان راهداری را مطلع سازند.

وی ادامه داد: اوج سفرهای اربعین از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه است که تمهیداتی برای این روزها در نظر گرفته شده و با توجه به شیوه نامه سازمان راهداری، لرستان همزمان با چند استان دیگر مسئولیت جابجایی زائران بین مسیر مهران تا اندیمشک و مراکز استانها را برعهده دارد.

شرفی گفت:‌ اکنون ناوگان اتوبوس استان به صورت تمام وقت مشغول خدمت رسانی  هستند و تمام ظرفیت ناوگان اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه برای بازگشت زائران از مرکز استان به شهر یا روستای محل زندگی آنها به کار گرفته می شود.

۶۰۵۷/۳۲۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =