۲۱ مهر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۱۸
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 83516116
۴ نفر

برچسب‌ها

برد نفس گیر تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل سنگال در ضربات پنالتی

تهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال ساحلی با شکست سنگال در ضربات پنالتی به دومین برد خود در بازی های جهانی ساحلی قطر دست پیدا کرد.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دومین دیدار خود در چارچوب بازی های جهانی ساحلی قطر به مصاف تیم سنگال رفت و در پایان در ضربات پنالتی به برتری رسید.

ملی‌پوشان کشورمان در وقت نخست این بازی نمایش مقتدرانه و رو به جلویی داشتند و با ۲ گل امیرحسین اکبری و گل‌های مصطفی کیانی و محمدعلی مختاری از حریف پیش افتادند، هرچند که در طول این وقت از بازی با برخورد توپ به یکی از بازیکنان ایران و تغییر مسیر توپ و در صحنه‌ای دیگر شوت محکم بازیکن سنگال از روی ضربه خطای اعلام شده، سنگال با نتیجه ۴ بر ۲ به وقت استراحت رفت.

ساحلی‌بازان کشورمان در وقت دوم نیز میدان‌دار اصلی بودند و حملات خود را روی دروازه سنگال انجام دادند، البته سنگال هم نسبت با وقت اول بازی رو به جلوتری را در دستور کار خود قرار داد. در نهایت ۲ تیم بدون رد و بدل شدن گل به وقت استراحت پایانی رفتند.

وقت سوم با حساسیت ۲ تیم دنبال شد و تیم ایران بلافاصله در ۱۵ ثانیه نتیجه بازی را تغییر داد و بازی ۶ بر ۵ باخته را به تساوی کشاند و در پایان وقت سوم بازی با نتیجه ۶ بر ۶ به پایان رسید.
در وقت اضافه هر ۲ تیم ۲ گل دیگر به ثمر رساندند تا کار به ضربات پنالتی بکشد.
در نهایت در ضربات پنالتی تیم ایران توانست سنگال را از پیش رو بردارد و پیروز میدان شود.

شاگردان هاشم پور در بازی نخست خود با نتیجه پنج بر چهار از سد اوکراین گذشتند و با این نتیجه فردا رو در روی پاراگوئه قرار می گیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =