تکلیف قهرمانی لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی به هفته آخر کشیده شد

مهاباد- ایرنا- هفته هفدهم و ماقبل پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با برتری تیم‌های مدعی به پایان رسید و تکلیف تیم قهرمان به هفته آخر کشیده شد.

دبیر هیأت فوتبال آذربایجان‌غربی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری چهار دیدار در شهرهای شوط، ارومیه و میاندوآب عصر امروز به پایان رسید.

حسین نیرویار افزود: در بازی‌های این هفته تیم صدرنشین ۹۰ ارومیه موفق شد میهمان خود تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد را با نتیجه ۳ بر یک شکست داده و همچنان در صدر جدول باقی بماند.

وی اضافه کرد: در سایر دیدارهای این هفته تیم نوشان ارومیه در خانه با نتیجه ۲ بر یک حریف خود تیم شهرداری گوگ‌تپه مهاباد را مغلوب کرد و در کورس قهرمانی باقی ماند، هیات فوتبال شوط با نتیجه ۲ بر یک شهرداری محمدیار را شکست داد و کارگران میاندوآب نیز با نتیجه ۲ بر یک مغلوب تیم نوژین بهار ارومیه شد.

وی اظهار داشت: در پایان رقابت‌های این هفته تیم ۹۰ ارومیه با مجموع ۳۷ امتیاز از ۱۷ بازی با ۲ امتیاز اختلاف نسبت به تیم نوشان ارومیه صدرنشین جدول لیگ برتر فوتبال استان است و تیم پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد هم با ۲۹ امتیاز در تعقیب آنها است.

وی افزود: هفته هجدهم و پایانی این رقابت‌ها پنجشنبه (۲۵ مهرماه) با میزبانی تیم‌های شهرداری محمدیار، نوشان ارومیه، حاجی‌خوش مهاباد، شهرداری گوگ‌تپه و نوژین بهار ارومیه به ترتیب از تیم‌های شهرداری پیرانشهر، هیات فوتبال شوط، کیله‌شین اشنویه، کارگران میاندوآب و ۹۰ ارومیه برگزار می‌شود.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته ۳ کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =