بعد از مهرام، پتروشیمی هم با حدادی وارد مذاکره شد

تهران- ایرنا- هواداران بسکتبال منتظر هستند تا تیم جدید حامد حدادی ستاره ایران مشخص شود و حالا در کنار مهرام تیم پتروشیمی نیز با این بازیکن وارد مذاکره شده‌است.

حامد حدادی بهترین بازیکن موقعیت ۵ آسیا هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده‌است و احتمال حضور او در لیگ ایران نیز وجود دارد. مسئولان باشگاه مهرام اعلام کرده‌اند که مذاکراتی ضمنی با این ستاره داشته‌اند اما اتفاقی جدی رخ نداده است.

حالا از جنوب ایران خبر رسیده که مسئولان باشگاه پتروشیمی نیز با حامد حدادی ستاره اهوازی بسکتبال کشورمان وارد مذاکره شده‌اند.

پتروشیمی که امسال با فرزاد کوهیان و با تیمی پر از ستاره وارد لیگ خواهد شد، به دنبال جذب ستاره بی‌نظیر بسکتبال ایران و آسیا است تا با ترکیبی قدرتمند وارد لیگ شود.

آن‌طور که شنیده شده پیشنهاد بالایی هم به حامد حدادی شده اما هنوز مشخص نیست آیا این بازیکن راهی جنوب می‌شود، با مهرام وارد لیگ خواهد شد یا همانند سال قبل لژیونر می‌شود.

پتروشیمی پس از اینکه با مهران شاهین‌طبع در لیگ برتر نتیجه مطلوبی کسب نکرد، هدایتش را به مهران حاتمی داد و با این مربی به مقام سوم لیگ رسید.

حالا برای فصل جدید ماهشهری‌ها به دنبال نتیجه‌ای بهتر هستند و با هدایت کوهیان وارد مسابقات می‌شوند. کوهیان بعد از فصل ناکامی که با دانشگاه آزاد داشت و به منحل شدن تیم بسکتبال این باشگاه منتج شد، هدایت ذوب‌آهن را برعهده گرفت و با این تیم نیز نتیجه مطلوبی کسب نکرد و حالا با پتروشیمی گام در عرصه مسابقات لیگ خواهد گذاشت.

لیگ برتر بسکتبال از ۹ آبان آغاز می‌شود.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =