مکالمه «رونالدو» و «بوفون» بعد از قیچی‌برگردان مشهور

تهران- ایرنا- «جیان لوئیجی بوفون» می‌گوید بعد از گل قیچی برگردان مشهوری که در لیگ قهرمانان از «کریستیانو رونالدو» دریافت کرده، پس از گذشت چند ثانیه از فاجعه، بدون اراده از مرد پرتغالی پرسیده «چند سال داری؟»

بوفون در مصاحبه‌ای گفت که پس از دریافت گل از رونالدو، به اندازه‌ای شوکه شده که هم‌تیمی کنونی خود در یوونتوس را به کناری کشیده تا از او بپرسد چند سال دارد.

گلر افسانه‌ای بانوی پیر اظهار داشت: به طور معمول وقتی گلی دریافت می‌کنید، بعد از ۲۵ ثانیه یا چیزی در همین حدود تازه به خودتان می‌آیید و در مورد آن گل خاص هم همین اتفاق افتاد، تازه به این فکر کردم که رونالدو با من چه کار کرده است.

وی ادامه داد: بلافاصله از رونالدو پرسیدم «کریستیانو تو چند سال داری؟» و او در پاسخ گفت:«برای یک ۳۳ ساله بدک نبود نه؟» و هر ۲ خندیدیم.

رونالدو اگر نگوییم بهترین اما یکی از بهترین گل‌های دوران فوتبالی خود را در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۸ در تورین و زمانی که پیراهن رئال را به تن داشت، به ثمر رساند؛ تورنمنتی که در نهایت به سومین قهرمانی کهکشانی‌ها انجامید.

بوفون در ادامه با ابراز خوشحالی از اینکه موفق شده به جای آنکه مرد پرتغالی را روبه‌روی خود و به عنوان حریف ببیند، سرانجام او را هم‌تیمی دیده است، اظهار داشت: در پایان دوران فوتبالم سرانجام این فرصت را داشتم تا در کنار رونالدو بازی کنم که برای من مثل پاداش اضافی بود؛ تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر بدون بازی کردن در کنار بهترین‌ها کار سختی است و همیشه دوست داشتم رونالدو را به فهرست بهترین‌هایی که در کنارشان بازی کرده‌ام، اضافه کنم.

مرد افسانه‌ای در پایان تاکید کرد: رونالدو انسان بسیار مودبی است؛ این موضوع را می‌توانید از نوع برخوردش با هم تیمی‌هایش متوجه شوید؛ اغلب در تمرینات چند دقیقه‌ای با هم حرف می‌زنیم. امیدوارم او هر چه زودتر یک توپ طلای دیگر کسب کند (جمله‌ای که به طور تلویحی حاکی از آرزوی شخصی بوفون برای فتح لیگ قهرمانان به عنوان فراری‌ترین افتخار دوران فوتبالی وی است.)

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =