همایش عظیم اربعین تمرینی برای مشارکت آزادیخواهان عالم است

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: همایش عظیم اربعین حسینی با حضور میلیونی محبان، عاشقان و شیعیان حضرتش، تمرینی آخرالزمانی برای مشارکت آزادیخواهان عالم در پیشگاه مهدی موعود حضرت صاحب الامر(عج) است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، امیر سرتیپ خلبان «مهدی هادیان» روز یکشنبه در مراسم صبحگاه ستاد این نیرو ، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری اربعین حسینی، اظهار داشت: همایش عظیم اربعین حسینی با حضور میلیونی محبان، عاشقان و شیعیان حضرتش، تمرینی آخرالزمانی برای مشارکت آزادیخواهان عالم در پیشگاه مهدی موعود حضرت صاحب الامر(عج) است و باید از این فرصت استثنایی و تکرار ناشدنی، نهایت بهره و حظ معنوی را برد.

وی در ادامه افزود: در اربعین امسال هم توفیق خدمت رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در شهر مرزی مهران نصیب نیروی هوایی الهی شد؛ خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته تاکنون این مهم به صورت مناسب در حال انجام است.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در ادامه با اشاره به در پیش بودن ۲۴ مهرماه و سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: بنیان نهاد مقدس عقیدتی سیاسی در ساختار ارتش تا به امروز منشأ بسیاری از برکات بوده است که مهمترین آن نظارت بر تربیت معنوی و مکتبی کارکنان محسوب است، چراکه وجه تمایز نیروهای مسلح در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با نیروهای نظامی در سایر کشورها، توجه به امور عقیدتی، فرهنگی و معنوی است.

امیر هادیان تصریح کرد: کارکنان شاغل در اداره عقیدتی سیاسی این نیرو وظیفه سنگین و خطیری بر دوش دارند، چرا که ترویج و تعلیم مفاهیم اصیلی همچون ولایتمداری، بصیرت افزایی، ظلم‌ستیزی و وحدت رویه فقط و فقط با همت و تلاش عزیزان حاضر در عقیدتی سیاسی، دست یافتنی خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =