۲۱ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 895
کد خبر: 83515400
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گناباد پرداخت شد

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد از پرداخت ۲۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال تسهیلات کم بهره از محل اعتبارات اشتغال روستایی به متقاضیان این شهرستان طی نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش ایرنا حامد قربانی روز یکشنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گناباد گفت: این مبلغ از محل تسهیلات سامانه کارا پرداخت شده که برای ۳۴۰ نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است.

وی افزود: از ابتدای راه اندازی سامانه کارا و اشتغال فراگیر و روستایی از سال ۱۳۹۶ تاکنون ۱۵۲ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال در قالب ۱۴۴ طرح به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده و ۷۰۰ نفر جذب بازار کار شده اند. 

وی اظهار داشت: از ۱۵ طرح تولیدی دارای مشکل که در اجرای طرح مثلث اقتصادی در گناباد شناسایی شدند، چهار طرح به بهره برداری رسیده یا با پیشرفت مطلوب در حال اجراست.

فرماندار گناباد گفت: دولت دوازدهم در شرابط تحریم و مشکلات اقتصادی توجه خاصی به رفع مشکلات تولید و اشتغال و توسعه دارد که از مصادیق بارز آن اجرای طرحهای مهم مانند فرودگاه و راه آهن در این شهرستان است.

وی همچنین از راه اندازی دفتر حمایت از سرمایه گذاری با هدف روان سازی و کاهش مشکلات جذب سرمایه گذار و فعالان اقتصادی گناباد در آینده نزدیک خبر داد.

شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

۲۰۹۵/۶۰۵۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =