عظیمی: حمایت‌های وزارت ورزش تاثیر مهمی در موفقیت‌ها دارد

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی با قدردانی از حمایت‌های وزیر ورزش و معاونانش، گفت: این حمایت‌ها، تاثیر مهمی در موفقیت‌های اخیر فدراسیون داشته است.

«شهرام عظیمی» در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: پس از آغاز فعالیتم به‌عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، یکی از برنامه‌های خود را ارتباط و تعامل هر چه بیشتر با وزارت ورزش و جوانان قرار دادم. تلاش ما این بود با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود موجبات رشد و توسعه هر چه بیشتر ورزش های رزمی را فراهم کنیم.

وی افزود: خوشبختانه مقام عالی وزارت و معاونان وزارتخانه، حمایت‌های ازرشمندی از فدراسیون ورزش‌های رزمی داشته‌اند که نشان از نگاه ویژه آنان به خانواده بزرگ ورزش های رزمی دارد.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی، اظهار کرد: با حمایت‌های صورت گرفته، توانستیم کاروان ۵۰ نفره‌ای را در رشته موی‌تای به رقابت‌های جهانی در کشور ترکیه اعزام کنیم که نقش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در این اعزام، بسیار مهم و تاثیرگذار بود.

عظیمی ادامه داد: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه، با مدیریت خود موجبات اعزام تیم‌های ملی مختلف را به رقابت‌های برون مرزی فراهم آورند که باید قدردان مدیریت او باشیم.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی در پایان ضمن قدردانی از حمایت‌های مقامات ارشد وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون ها، خواستار تداوم این حمایت‌ها شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =