سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های بی‌نظیری در زمینه سرمایه‌گذاری دارد

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: این استان ظرفیت‌های بی‌نظیری برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های کشاورزی، معادن، ترانزیت و مرز دارد که باید از این ظرفیت‌ها در جهت عمران و توسعه این نقطه از ایران اسلامی بهره گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی در شورای اداری ایرانشهر که با حضور فرمانداران شهرستان‌های ایرانشهر، سرباز، دلگان، بمپور و فنوج برگزار شد، اظهارداشت: سیستان و بلوچستان با داشتن ظرفیت‌های خوبی که در بخش‌های کشاورزی، معادن، مرز، ترانزیت، دریا و نیروی انسانی کارآمد که دارد محروم نیست بلکه دارای ظرفیت‌های بی‌نظیری است که اگر به درستی استفاده شود می‌تواند اقتصاد این استان را متحول کند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: یکی از امتیازات و فرصت‌های خوب استان نگاه بلند رهبری معظم انقلاب به این منطقه است.

امام جمعه زاهدان با تاکید بر تشویق سرمایه‌داران برای سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: زمینه‌های سرمایه‌گذاری و امکان ایجاد اشتغال در استان فراهم است که باید مدیریت شود.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان نیر گفت: همه ما وظیفه داریم تا نسبت به حل مسائل و مشکلات مردم تلاش کنیم.

علی زینی وند همچنین به انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: به مردم قول می‌دهیم در چارچوب قانون انتخابات را برگزار کنیم.

وی خطاب به فرمانداران گفت: اجازه دخالت هیچ کس را در امر برگزاری انتخابات ندهید و ما در این زمینه با هیچ کس عقد اخوت نبسته‌ایم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در طول ۴۰ سال از عمر پر برکت انقلاب همواره قانون، محور کارها بوده است افزود: از همه علما و روحانیون درخواست داریم تا قانون‌گرایی را به عنوان محور اساسی همه امور مورد تاکید قرار دهند.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی با یک جنگ اقتصادی نابرابر مواجه است و بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب فشار اقتصادی را مردم با محوریت دولت شکستند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان روز یکشنبه در سفر به شهرستان ایرانشهر ضمن بازدید از طرح‌های صنعتی و تولیدی در نشست با مسئولان و علما و ریش سفیدان این شهرستان شرکت کرد.

۷۳۱۴ **۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =