ساخت بزرگترین هتل گردشگری سروآباد آغاز شد

سنندج - ایرنا - عملیات اجرایی ساخت بزرگترین هتل گردشگری شهرستان سروآباد در زمینی به مساحت بیش از ۲ هزار مترمربع روز یکشنبه در مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان محلی آغاز و کلنگ احداث آن به زمین زده شد.

فرماندار سروآباد در حاشیه کلنگ زنی این پروژه اظهار داشت: بزرگترین هتل گردشگری شهر سروآباد به عنوان مرکز شهرستان توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی با اعتبار بیش از ۶۰ میلیارد ریال ساخته می‌شود.

کامیار میرزایی افزود: ۳۰ میلیارد ریال اعتبار این پروژه توسط بخش خصوصی و ۳۰ میلیارد نیز به صورت تسهیلات توسط بنیاد علوی از طریق بانک سینا به متقاضی ساخت این هتل پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: پروژه هتل گردشگری سروآباد در چهار طبقه شامل پارکینگ، رستوران، سالن کنفرانس و یک طبقه سوئیت و اتاق هایی برای اسکان مهمانان و گردشگران ساخته می‌شود و با توجه به اینکه سروآباد مکانی گردشگری و تفریحی است و جاذبه های طبیعی، بکر و خدادادی فراوانی دارد، احداث این هتل در رونق و توسعه گردشگری آن تاثیرگذار است.

شهرستان سروآباد دارای سه هتل سنگی در شهر هورامان تخت و هتل نوین و هتل سلین است.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان با ۵۲ هزار نفر جمعیت در فاصله ۹۰ کیلومتری از غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.
۷۳۵۴/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =