چهار کیلو و ۶۸۵ گرم هروئین در اراک کشف شد

اراک - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: چهار کیلو و ۶۸۵ گرم مخدر هروئین با اقدام فنی و اطلاعاتی این پلیس در اراک کشف و ضبط شد.

سرهنگ «احمدرضا چگینی» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این میزان موادمخدر از یک دستگاه خودروی سواری کشف و در این رابطه یک توزیع کننده دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.  
وی بیان کرد: متهم دستگیر شده که فعالیت گسترده ای در امر توزیع موادمخدر داشته است، به تصمیم خود در خصوص  توزیع این میزان هروئین کشف شده در یکی از استان‌های همجوار اعتراف کرد است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: طرح های مختلفی از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای مبارزه با موادمخدر در استان مرکزی اجرا شده که با توفیقات خوبی همراه بوده است.

سرهنگ چگینی عنوان کرد:  اقدام‌های مختلف اجرایی شده در امر مبارزه با موادمخدر در سال جاری منجر به افزایش ۱۳ درصدی کشفیات موادمخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل و افزایش هشت درصدی دستگیرشدگان در این حوزه شده است.

وی تاکید کرد: مبارزه با سوداگران مرگ در استان مرکزی به صورت جدی و با  تلاش شبانه‌روزی ادامه دارد و موفقیت هرچه بیشتر در این حوزه در گروی گسترش همکاری‌های مردم با پلیس است.

یک میلیون ۴۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲ شهرستان استان مرکزی ساکن هستند که از این تعداد بیش از ۶۰۰ هزار نفر در کلانشهر اراک زندگی می کنند.

۳۰۰۵/۶۰۱۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =