«بالای همه نوشته‌هایم نام توست» با قطعه‌های ادبی قرآنی

تهران- ایرنا- کتاب «بالای همه نوشته‌هایم نام توست»، شامل قطعه‌های ادبی و نیایشی برگرفته از آیات قرآن کریم است که برای گروه سنی نوجوان از سوی انتشارات مدرسه چاپ و روانه بازار شد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی انتشارات مدرسه، کتاب «بالای همه نوشته‌هایم نام توست» با هدف آشنایی نوجوانان با رحمت، مهربانی و محبت پروردگار به انسان توسط اکرم کشایی نوشته شده است.

نویسنده در این کتاب گفت وگوهایی با خداوند دارد. او از شادی‌هایش، ترس‌هایش، ناراحتی‌هایش، دلتنگی هایش و... می‌گوید و بعد اشاره‌ای دارد به آیات قرآنی که نشان از محبت خداوند است.

کشایی در بیان انگیزه‌ چاپ این اثر برای نوجوانان، گفت: نوجوانی دوره‌ گذار از افت و خیزهای روحی و آشفتگی‌های ذهنی است. کشتی ذهن یک نوجوان در دریای متلاطمی از پرسش‌ها و تضادها و چالش‌ها پیش می‌رود. اطمینان از وجود یک قدرت برتر و علاوه بر آن بسیار مهربان، این دریای متلاطم را آرام‌تر می‌کند. وقتی این محبت دوطرفه می‌شود و کم کم در همه‌ی ابعاد زندگی گسترش پیدا می‌کند، آثار مثبتی به جا می‌گذارد. در قرآن کریم آیه‌های فراوانی وجود دارد که به محبت پروردگار نسبت به انسان‌ها اشاره می‌کند.

«بالای همه نوشته‌هایم نام توست» در ۵۶ صفحه مصور و به قیمت ۱۶۵۰۰ تومان در فروشگاه‌های سراسر کشور عرضه می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =