اختتامیه سومین جایزه ملی «فیلم ایثار» ۲۲ مهرماه برگزار می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری آیین اختتامیه سومین جایزه ملی «فیلم ایثار» در ۲۲ مهرماه و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه بنیاد شهید و امور ایثارگان سید مرتضی حسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: فراخوان سومین جشنواره «فیلم ایثار» در خردادماه سال جاری منتشر شد و شرکت کنندگان تا پایان شهریور ماه فرصت داشتند آثار خود را در قالب «فیلم‌نامه» و «فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای» با موضوع ایثار اجتماعی به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پس از انتشار فراخوان، هنرمندان استقبال چشمگیری برای شرکت در این جشنواره هنری داشتند به گونه‌ای که در مجموع نزدیک به ۹۰۰ اثر دریافت کردیم که از این تعداد ۲۸۴ اثر برای شرکت در بخش فیلم و ۴۹۰ اثر برای رقابت در بخش فیلم‌نامه بود.

وی اضافه کرد: آیین اختتامیه سومین جایزه ملی «فیلم ایثار» روز دوشنبه ۲۲ مهرماه در تالار ایوان شمس برگزار و از برگزیدگان تقدیر خواهد شد.

برگزاری سومین جشنواره ملی «فیلم ایثار» با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران، انجمن سینمای جوانان ایران، شبکه یک سیما، شبکه مستند، آی فیلم و معاونت فرهنگی قوه قضاییه برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha