نمایشگاه ربع رشیدی فرصتی برای معرفی توانمندی‌های هشترود است

مراغه - ایرنا - ‌ فرماندار هشترود گفت: نمایشگاه ربع رشیدی بهترین فرصت برای معرفی توانمندی‌های شهرستان در حوزه‌های علمی و فناوری است.

به گزارش ایرنا، امین امینیان روز یکشنبه در جلسه هماهنگی برای شرکت در نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی با بیان اینکه هشترود در ششمین دوره این نمایشگاه حضور پررنگی داشت افزود: دستگاه‌های اجرایی امسال نیز همانند سال گذشته از فرصت ایجاد شده استفاده کرده و شرایط و زمینه لازم را برای ارائه ایده‌ها، طرح‌ها، محصولات و کالاها و تجاری سازی آنها فراهم کنند.

 وی با تاکید بر اینکه ماندن در گذشته و قالبی اندیشیدن نه تنها گره‌گشای مشکلات نبوده و موجب انباشت مشکلات بر روی هم خواهد شد گفت: این وظیفه مدیران دستگاه‌های اجرائی است که با ذهنی خلاق به سراغ حل مشکلات بروند، و از مبتلا شدن به آفت روزمرگی پرهیز کنند.  
امینیان با بیان اینکه امروزه لازمه رشد و استقلال ملی و قرارگرفتن در مسیر توسعه ورود به عرصه‌های فناورانه و نوآورانه است گفت: البته هدف از ورود به این حوزه‌ها ایجاد انقلاب در علم نیست بلکه پیدا کردن راه حل‌های جدید به منظور برون رفت از مشکلات است.
 وی تاکید کرد: افراد در ارائه ایده‌ها، طرح‌ها و محصولات به جنبه اقتصادی آن نیز بیاندیشند چراکه در یک بازارهای رقابتی، طرح‌ها و محصولاتی که با کیفیت بالا، هزینه تمام شده پائین و مورد نیاز جامعه باشند امکان برنده شدن و درخشش خواهند داشت.
 وی همچنین با تاکید بر اینکه نمایشگاه صرفا محصولات سخت ارائه نمی‌شود گفت: افراد می‌توانند ایده‌های خود را در سایر بخش‌ها از جمله در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و غیره ارائه و هرچه سریع‌تر طرح‌ها و ایده‌های خود را را جهت حضور قدرتمند در این نمایشگاه ارائه کنند.

هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی ( RINOTEX ۲۰۱۹ ) از تاریخ ۱۷-۱۳ آبان ماه سالجاری در محل نمایشگاه های دائمی بین المللی شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی برگزار می‌ شود.  
۳۰۷۷/۷۴۸۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =